• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » شیخ‌الاسلامی به توافقات جلسه مشترک با نمایندگان عمل کرد!
  کد خبر : 1724350

  شیخ‌الاسلامی به توافقات جلسه مشترک با نمایندگان عمل کرد!

  شیخ‌الاسلامی به توافقات جلسه مشترک با نمایندگان عمل کرد!Reviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating: معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی با بیان این که آقای شیخ الاسلامی تا کنون بر اساس حکم دیوان عدالت اداری و توافقات جلسه مشترک با نمایندگان پیگیر استیضاح عمل کرده است و موارد دیگر از گردن ایشان ساقط است،…

  شیخ‌الاسلامی به توافقات جلسه مشترک با نمایندگان عمل کرد!Reviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating:

  معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی با بیان این که آقای شیخ الاسلامی تا کنون بر اساس حکم دیوان عدالت اداری و توافقات جلسه مشترک با نمایندگان پیگیر استیضاح عمل کرده است و موارد دیگر از گردن ایشان ساقط است، گفت: بسیاری از دلسوزان نظام استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به صلاح کشور نمی دانند.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی تصریح کرد: هر چند استیضاح یکی از اختیارات قانونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است اما به صلاح کشور است تا همیشه ابزارهای قانونی با مسائل کلان و مصالح کشور تطبیق داده شود.

  وی خاطر نشان کرد: آقای شیخ الاسلامی یکی از وزرای خدوم و پر تلاش این نظام است که مسئولیت 3 وزارتخانه را در قالب یک وزارتخانه عهده دار شده و توانسته است آن را با کمترین تنش اداره کند البته کسی نسبت به عملکرد مستقیم ایشان در اداره وزارتخانه متبوع ایراد عمده و قابل توجهی نگرفته است تا بر اساس آن استیضاح شود.

  معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی تنها دلیل استیضاح را انتصاب مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: اولا طبق قانون، انتصابات جزء اختیارات وزیر است ثانیا در این خصوص بر اساس مصوبه دولت عزل و نصب مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به معاون اول رئیس جمهور تفویض اختیار شده که از عهده ایشان هم خارج گردیده است لذا در مجموع استیضاح ایشان در راستای مصالح کشور نمی باشد.

  میرتاج الدینی اظهار داشت: آقای شیخ الاسلامی تا کنون بر اساس حکم دیوان عدالت اداری و توافقات جلسه مشترک با نمایندگان پیگیر استیضاح عمل کرده است و موارد دیگر از گردن ایشان ساقط است.

  وی در ادامه با تاکید بر اینکه استیضاح در شرایط و زمان کنونی به صلاح کشور نمی باشد یادآور شد: وقتی عده ای از نمایندگان در زمان مجلس هفتم و ماههای پایانی دولت هشتم قصد استیضاح وزرایی را داشتند شورای مرکزی اصولگرایان وقت، این اقدام را به صلاح کشور ندانست از طرفی هم مقام معظم رهبری به مجلس وقت توصیه کردند که در این ماههای پایانی دولت برداشتن وزیر نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه این اقدام خود مشکل ساز است.

  معاون رئیس جمهور در اجرای قانون هم با الگو گیری از منویات رهبر معظم انقلاب گفت: در حال حاضر هم اگر نمایندگان مجلس قصد دارند مشکلی را حل کنند دقت و ملاحظه کنند که آیا استیضاح مشکلی را حل خواهد کرد یا به مشکلات اضافه می کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.