• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » آمریکا همچنان بر راهکار دیپلماتیک در خصوص ایران تاکید دارد!
  کد خبر : 1723276

  آمریکا همچنان بر راهکار دیپلماتیک در خصوص ایران تاکید دارد!

  آمریکا همچنان بر راهکار دیپلماتیک در خصوص ایران تاکید دارد!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: معاون رئیس جمهوری آمریکا در گفتگو با یک روزنامه آلمانی اعلام کرد آمریکا همچنان بر راه حل دیپلماتیک در قبال ایران تاکید دارد. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر،”جو بایدن”، معاون رئیس جمهوری آمریکا که برای شرکت در کنفرانس…

  آمریکا همچنان بر راهکار دیپلماتیک در خصوص ایران تاکید دارد!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  معاون رئیس جمهوری آمریکا در گفتگو با یک روزنامه آلمانی اعلام کرد آمریکا همچنان بر راه حل دیپلماتیک در قبال ایران تاکید دارد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر،”جو بایدن”، معاون رئیس جمهوری آمریکا که برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ به آلمان سفر کرده است در گفتگو با روزنامه “زوددویچه سایتونگ” مدعی شد که ما از یک ایران مسلح به تسلیحات هسته ای جلوگیری به عمل می آوریم.

  بایدن همچنین راهکار مذاکره و البته گفتگوی مستقیم با ایران را خواستار شد و اظهار داشت که هنوز ظرف و زمان برای دیپلماسی موفق با ایران وجود دارد، اما پنجره دیپلماسی تا ابد باز نخواهد بود.

  وی در بخش دیگری از این گفتگو مدعی شد دولت آمریکا همچنان بر روی یک راه حل دیپلماسی تمرکز کرده و برای دیدارها و گفتگوهای دو جانبه آماده است.

  بایدن در عین حال ادعا کرد ایران اعتماد جامعه بین المللی را از دست داده و باید منتظر فشارها و قطعنامه های بیشتر جامعه بین المللی باشد.

  معاون رئیس جمهوری آمریکا در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشت مناسبات دو سوی آتلانتیک ستون اصلی همه تعهدات ما در دنیا است. آمریکا یک قدرت آتلانتیکی مغرور در دنیا بوده، هست و خواهد بود.
   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.