• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » دستگاه قضا کمبود بودجه دارد!
  کد خبر : 1723070

  دستگاه قضا کمبود بودجه دارد!

  دستگاه قضا کمبود بودجه دارد!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی کشور از مظلوم‌ترین دستگاه‌ها در زمینه اعتبارات و بودجه است. هر چند در سالهای اخیر تلاش‌های فراوانی در جهت تأمین نیازها و اعتبارات صورت گرفته اما در مقایسه با مأموریت‌ها این اعتبارات کافی نیست. به گزارش ایران ویج  از…

  دستگاه قضا کمبود بودجه دارد!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی کشور از مظلوم‌ترین دستگاه‌ها در زمینه اعتبارات و بودجه است. هر چند در سالهای اخیر تلاش‌های فراوانی در جهت تأمین نیازها و اعتبارات صورت گرفته اما در مقایسه با مأموریت‌ها این اعتبارات کافی نیست.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، آیت الله صادق آملی لاریجانی در نشست شورای قضایی خراسان رضوی و معاونان دادگستری در مشهد مقدس با تشریح سیاست های دستگاه قضایی کشور با تأکید بر اینکه خدمت در نظام جمهوری اسلامی جهاد فی سبیل الله است افزود: همه تلاشها را باید با قصد قربت انجام داد و تمامی تلاش‌ها در جهت کسب رضای حق تعالی و خدمت صادقانه و مخلصانه به مردم بزرگوار ساماندهی شود.

  رئیس قوه قضاییه مجموعه تلاشهای انجام شده در استان خراسان رضوی و سایر استان‌ها را بسیار خوب توصیف کرد اما آن‌را کافی ندانست و اظهار کرد: دستگاه قضایی در جهت فصل خصومت و رسیدگی به مطالبات مردم و رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد.

  آملی لاریجانی بار دیگر در جمع مسئولان قضایی استان خراسان رضوی دستگاه قضایی کشور را از مظلوم‌ترین دستگاه‌ها در زمینه اعتبارات و بودجه دانست و افزود: هر چند در سال‌های اخیر تلاش‌های فراوانی در جهت تأمین نیازها و اعتبارات صورت گرفته اما در مقایسه با مأموریت‌ها این اعتبارات کافی نمی‌باشد.

  وی برخورد قاطع قضات با اشرار و برهم زنندگان امنیت اجتماعی را در مسیر پیشگیری از وقوع اینگونه جرایم سبب آسایش و امنیت عمومی بسیار مهم دانست و افزود: مجموعه اقدامات انجام شده در سطح کشور باید ادامه یافته و براساس نظرسنجی های انجام شده در خارج از دستگاه قضایی این اقدامات اقبال عمومی را در پی داشته است و آمار موجود نشان از کاهش وقوع اینگونه جرایم داشته است.

  آملی لاریجانی مردم را ولی نعمت مسئولان در نظام جمهوری اسلامی دانست و از قضات و کارکنان دستگاه قضایی خواست در مواجهه با مردم شأن آنان را رعایت کنند و در بیان پاسخ منفی نیز مراقب باشند تا خدای ناکرده برخورد نامناسبی با مردم صورت نگیرد.

  رئیس قوه قضاییه اعمال نظارت در دستگاه قضایی را بسیار مهم و ضروری خواند و اظهار کرد: همه مسئولان، قضات و کارکنان دستگاه قضایی از صدر تا ذیل در معرض نظارت قرار دارند و تعدد مراجع نظارتی نشان از اهمیت نظارت در دستگاه قضایی دارد که باید همگان از آن استقبال کنند.

  در ابتدای این دیدار مسئولان عالی قضایی استان خراسان رضوی به ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود پرداختند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.