• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » گرایش بنگاه‌ها به تامین مالی در بانک‌ها!
  کد خبر : 1722943

  گرایش بنگاه‌ها به تامین مالی در بانک‌ها!

  گرایش بنگاه‌ها به تامین مالی در بانک‌ها!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه تامین مالی در ایران بانک پایه است نه بازار پایه، گفت: برای تقویت نقش بازار سرمایه در تامین مالی تلاش می‌شود. به گزارش ایرن ویج  علی صالح آبادی در گفتگو با مهر با اشاره…

  گرایش بنگاه‌ها به تامین مالی در بانک‌ها!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه تامین مالی در ایران بانک پایه است نه بازار پایه، گفت: برای تقویت نقش بازار سرمایه در تامین مالی تلاش می‌شود.

  به گزارش ایرن ویج  علی صالح آبادی در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه یکی از اهداف بازار سرمایه دستیابی به تامین مالی بهتر است، گفت: اینکه بتوانیم حجم بیشتری از منابع را برای بنگاه‌ها از طریق بازار سرمایه کشور تامین کنیم.

  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: با اینکه از این طریق تاکنون 11 هزارمیلیاردتومان تامین مالی نیز در بازار سرمایه برای بنگاهها صورت گرفته است، اما ما به دنبال بهبود این شرایط و تقویت آن هستیم.

  صالح آبادی خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم به این اهداف دست پیدا کنیم باید اقداماتی از جمله اصلاحات در قانون تجارت اتفاق بیافتد. باید موانع تامین مالی در کشور را بشناسیم و بدانیم چرا بانک پایه هستیم و تامین مالی بیشتر به سمت بازار سرمایه سوق پیدا نمی کند.

  وی ادامه داد: همچنین اینکه چه کاری باید انجام دهیم تا بتوانیم بر مبنای تامین مالی از بازار سرمایه حرکت کنیم. با این حال باید تلاش کنیم تا نقش بازار سرمایه در تامین مالی نسبت به گذشته بهبود یابد.

  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادر تاکید کرد: در تامین مالی 11 هزارمیلیارد تومانی بازار سرمایه برای بنگاهها، معاملات سلف بورس کالا در نظر گرفته نشده و در آمارها نیامده است. به صورت کلی تنها آمار تامین مالی از طریق انتشار اوراق اجاره، اوراق مشارکت و سهام جدید ارائه شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.