• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , فرهنگی و هنری » اینترنت مشکل اصلی رسانه ها/ خبرنگاران صندلی ندارند!
  کد خبر : 1722825

  اینترنت مشکل اصلی رسانه ها/ خبرنگاران صندلی ندارند!

  اینترنت مشکل اصلی رسانه ها/ خبرنگاران صندلی ندارند!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: روز اول جشنواره فیلم فجر در حالی به ساعات پایانی خود نزدیک می شود که کمبود رایانه برای ارسال خبر مشکل اصلی رسانه ها است همچنین خبرنگاران حتی برای نشستن صندلی هم ندارند. به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، جشنواره فیلم…

  اینترنت مشکل اصلی رسانه ها/ خبرنگاران صندلی ندارند!Reviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  روز اول جشنواره فیلم فجر در حالی به ساعات پایانی خود نزدیک می شود که کمبود رایانه برای ارسال خبر مشکل اصلی رسانه ها است همچنین خبرنگاران حتی برای نشستن صندلی هم ندارند.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، جشنواره فیلم فجر در حالی سی و یکمین برگ خود را ورق می زند که برخی مشکلات در برج میلاد پیش روی خبرنگارانی که قصد پوشش خبرهای این رویداد سینمایی را دارند وجود دارد.

  جشنواره سی و یکم فجر در حال حاضر نخستین روز برپایی خود را در برج میلاد پشت سر می گذارد ولی یکی از مشکلات پیش رو کمبود کامپیوتر و سرعت پایین اینترنت است.

  در حالیکه امسال تعداد خبرنگارانی که در روز نخست به برج میلاد آمده اند قابل توجه است ولی تعداد کامپیوترها کافی نیست و خبرنگاران به طور نوبتی از دستگاه ها استفاده می کنند و این امر سرعت اطلاع رسانی را کمی کند کرده است.

  و اما مشکل عجیب و غریب دیگر نبود صندلی کافی برای نشست است. خبرنگاران برای گرفتن مصاحبه با اهالی سینما باید در کنار راهروها بایستند و یا برای استراحت در حاشیه های سالن و بر روی زمین بنشینند.

  دیگر مساله ای که خیلی عجیب است اینکه هر خبرنگار در روز فقط می تواند یک بار پذیرایی شود و به ویژه این مشکل درباره چایی بیشتر نمود دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.