• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » ضربه فني راننده هوسران به دست دختر رزمي كار
  کد خبر : 1722394

  ضربه فني راننده هوسران به دست دختر رزمي كار

  ضربه فني راننده هوسران به دست دختر رزمي كارReviewed by Aryan♥ on Jan 31Rating: دختر رزمي‌‌كار وقتي متوجه شد راننده شيطان‌صفت قصد تعرض به او را دارد، وي را با حركات ورزشي ضربه‌فني كرد. به گزارش ایران ویج به نقل از عرش نیوز :چندي قبل رهگذران در حال عبور از اتوبان شهيد باقري با شنيدن…

  ضربه فني راننده هوسران به دست دختر رزمي كارReviewed by Aryan♥ on Jan 31Rating:
  دختر رزمي‌‌كار وقتي متوجه شد راننده شيطان‌صفت قصد تعرض به او را دارد، وي را با حركات ورزشي ضربه‌فني كرد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از عرش نیوز :چندي قبل رهگذران در حال عبور از اتوبان شهيد باقري با شنيدن فريادهاي كمك‌خواهي دختر جواني كه از داخل يك خودرو پرايد كه كنار اتوبان توقف كرده بود، به كمك وي شتافتند. دختر جوان در حالي كه راننده را به باد كتك گرفته بود، تلاش مي‌كرد مانع فرار وي شود. همزمان با حضور مردم، گشت پليس نيز از راه رسيد و مرد جوان را بازداشت و همراه شاكي به اداره پليس منتقل كرد.

  شهين-۲۳ ساله به پليس گفت: من كارمند يك شركت هستم و محل كارم در مركز شهر است. لحظاتي پيش بعد از پايان كار كنار خيابان منتظر تاكسي ايستاده بودم كه پرايد مسافركشي مقابل من توقف كرد. من مقصدم را گفتم و بعد در صندلي جلو سوار شدم. بعد از طي مسافتي راننده كه مرد جواني بود، تغيير مسير داد.

  ابتدا به او اعتراض كردم و راننده گفت به خاطر ترافيك سنگين تغيير مسير داده تا زودتر به مقصد برسيم. هنوز مسافت زيادي نرفته بود كه ناگهان به داخل اتوبان چمران رفت. من به رفتارهاي او مشكوك شدم و از راننده خواستم تا به خيابان اصلي برگردد اما وي تهديد كرد كه هيچ حركتي نكنم.
  من تازه متوجه نيت شوم او شدم. از آنجايي كه من ورزشكار هستم و دوره‌هاي متعدد ورزش‌هاي رزمي را آموزش ديده‌ام، به وي هشدار دادم تا مرا پياده كند اما مرد شيطان صفت به راه خود ادامه مي‌داد تا اينكه من يك فن رزمي روي او اجرا كردم كه با ضربه من كنترل ماشين را از دست داد و خودرو با گارديل تصادف كرد.

  وقتي ماشين متوقف شد مرد هوسران قصد فرار داشت اما او را به شدت كتك زدم و از مردم خواستم تا مانع فرار وي شوند.

  يكي از رانندگان كه شاهد اين درگيري بود، در اثبات حرف‌هاي دختر جوان گفت: من با ماشينم در اتوبان در حال حركت بودم و پرايدي كه يك زن و مرد داخل آن بودند در جلوي من حركت مي‌كرد كه متوجه درگيري زن و مرد داخل پرايد شدم. ابتدا فكر كردم كه دعواي زن و شوهري است اما وقتي ماشين آنها با گاردريل برخورد كرد، من هم در كنار اتوبان براي كمك به آنها ايستادم. من صداي فريادهاي كمك‌خواهي دختر جوان را شنيدم كه مي‌گفت او قصد ربودن وي را داشته است.

  متهم نيز در نخستين بازجويي‌ها با توجه به شواهد به آدم‌ربايي اعتراف كرد و گفت: شغل من مسافركشي است. امروز در خيابان اين دختر را براي رساندن به مقصدش سوار كردم.

  در بين راه وسوسه شدم تا او را ربوده و به او تعرض كنم اما نمي‌دانستم كه شاكي يك ورزشكار رزمي است و مرا به شدت كتك مي‌زند. متهم بعد از تشكيل پرونده، در دادسراي جنايي مورد بازجويي قرار گرفت. قاضي پرونده، متهم را براي تحقيقات بيشتر در اختيار كارآگاهان مبارزه با آدم‌ربايي اداره آگاهي قرار داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • miady

   نوش جونش مرتیکه لندهور. دم اون گل دختر گرم، قشنگ حال یارو رو گرفته:)))))))))))

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.