• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فردوسی پور حرمت رسانه ها را هم در شوی 90 از بین برد
  کد خبر : 1721249

  فردوسی پور حرمت رسانه ها را هم در شوی 90 از بین برد

  فردوسی پور حرمت رسانه ها را هم در شوی 90 از بین برد Reviewed by Aryan♥ on Jan 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از مدال نیوز، نتیجه تلاش عادل فردوسی پور در برنامه دوشنبه شب 90 برای تقابل خبرنگاران با امیر قلعه نوعی افزایش درگیری بین اهالی رسانه در صفحه های اجتماعی بود….

  فردوسی پور حرمت رسانه ها را هم در شوی 90 از بین برد Reviewed by Aryan♥ on Jan 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از مدال نیوز، نتیجه تلاش عادل فردوسی پور در برنامه دوشنبه شب 90 برای تقابل خبرنگاران با امیر قلعه نوعی افزایش درگیری بین اهالی رسانه در صفحه های اجتماعی بود.

  خبرنگاران و روزنامه نگاران و حتی برخی سردبیران ورزشی در فضای مجازی و صفحه های اجتماعی مثل فیس بوک به جان هم افتادند! برخی روزنامه نگاران هوادار قلعه نوعی دیگران را تهدید به افشاگری به مسایل خصوصی زندگی شان کردند و طرف مقابل هم مطالبی تکان دهنده از پشت پرده برخی روزنامه های ورزشی را عیان کردند؛ این کاری است که برنامه 90 با ورزش فوتبال ما و حالا رسانه ها  کرد و نتیجه اش هم همین فوتبال عقب مانده و عقب افتاده است .

  جالب است که خود فردوسی پور با برنامه به ظاهر  پرمخاطبش هم هر روز هم بالای سر جسد فوتبال ایران شیون و زاری سر میدهد مجری که در هر برنامه مدیرعامل و سرمربی ، بازیکن و مربی و داوران را به جان هم انداخت حالا مثلا می خواهد از رسانه ها دفاع کند و نتیجه اش به جان هم افتادن خبرنگاران و از هم دریده شدن پرده حیا بین اهالی رسانه شده است .

  آقای فردوسی پور ای کاش نودی هم بود که شما را به بوته نقد می کشید ای کاش حداقل جسارت داشتید و با خبرنگاران مناظره می کردید شما که همه فوتبال ایران را به چالش می کشید چرا از نقد و مصاحبه فراری هستید و فقط سعی میکنید با عاشقان سینه چاک خود در رسانه ها ارتباط داشته باشید؟!! آقای فردوسی پور چرا از پاسخگویی به خبرنگاران فراری هستید! ؟ اگر مدیر ، مربی  و بازیکنی با شما چنین رفتاری بکند شما چه بلایی بر سر او در شو پرمخاطبتان می آورید؟

  آقای فردوسی پور شما را بخدا به این شو مثلا پرمخاطبتان پایان دهید یا حداقل رویه این برنامه فوتبالی را عوض کنید تا بیش از این پرده حیا و شرم بین اهالی فوتبال و حالا رسانه از بین نرود؛ آقای فردوسی پور اینقدر نگویید کجای دنیا چنین و چنان است از شما می پرسیم کجای دنیا یک نفر متکلم وحده و به قول برخی از اهالی فوتبال بوعلی سینای فوتبال می شود و همه را با خنده ها، کنایه ها و متلک هایش به سخره می گیرد؟!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • saeed

   ما فردوسي پور را قبول داريم و به كسي كه در ايران بعد از دو دهه هنوز ازاد وار دنيا پرستان و نان به نرخ روز خور ها و منفعت طلبان را نقد ميكند افتخار ميكنيم شما كه نه نامي داريد نه با اين همه مخالف پر قدرت مواجه هستيد نميتونيد ايشان را تخريب كنيد سعي كنيد نقد كنيد نه تخريب

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.