• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » زغال قلیان جنایتی تلخ را رغم زد
  کد خبر : 1720047

  زغال قلیان جنایتی تلخ را رغم زد

  زغال قلیان جنایتی تلخ را رغم زدReviewed by Aryan♥ on Jan 28Rating: صاحب یک قهوه خانه که در جریان درگیری بر سر قلیان مرتکب قتل شده بود صبح امروز در دادگاه کیفری به دفاع از خود پرداخت. به گزارش مهر، در این پرونده حمیدرضا 26 ساله متهم است 29 شهریور سال 89 در جریان یک…

  زغال قلیان جنایتی تلخ را رغم زدReviewed by Aryan♥ on Jan 28Rating:
  صاحب یک قهوه خانه که در جریان درگیری بر سر قلیان مرتکب قتل شده بود صبح امروز در دادگاه کیفری به دفاع از خود پرداخت.
  به گزارش مهر، در این پرونده حمیدرضا 26 ساله متهم است 29 شهریور سال 89 در جریان یک درگیری در یافت آباد پسر جوانی به نام علی را به قتل رسانده است. درجلسه محاکمه متهم که صبح امروز در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: متهم که دارای سابقه کیفری می باشد در جریان درگیری در مقابل یک قهوه خانه که متعلق به خودش بوده است، دست به این جنایت زده است حال با توجه به اعترافات متهم به قتل بازسازی صحنه جرم  و گزارش پزشکی قانونی تقاضای کیفر قانونی را دارم.
   
  سپس اولیای دم با حضور در جایگاه اظهار داشتند: فعلا برای متهم تقاضای قصاص داریم تا در آینده در این خصوص تصمیم نهایی خود را بگیرم.
   
  قاضی همت یار رئیس شعبه 113 دادگاه کیفری با تفهیم اتهام به حمید رضا از او خواست به دفاع از خود بپردازد. متهم نیز پس از قرار گرفتن در جایگاه با قبول اتهاماتش گفت: من  آبروی خانواده ام را برده ام و به خاطر این جنایت نمی توانم در صورت مادرم و اولیای دم نگاه  کنم. اگر مقتول یک بار جان سپرد من روزی صد بار می میرم و زنده می شوم. درگیری ما به طور ناخواسته رخ داد و من هیچ وقت نمی خواستم مقتول را بکشم. با کلی دردسر یک قهوه خانه در شهرک ولیعصر راه اندازی کرده بودم. روز حادثه یکی از دوستان مقتول به قهوه خانه آمد و فحاشی کرد من هم او را بیرون انداختم. حوالی غروب مقتول و دوستش دوباره به قهوه خانه بازگشتند و بر سر این موضوع با یکدیگر درگیر شدیم.
   
  وی ادامه داد: در جریان درگیری من برای دفاع از خود چاقویی برداشتم که ناگهان مقتول خود را به طرف من پرت کرد و  ناخواسته چاقو در سینه اش فرو رفت. بعد هم علی را به بیمارستان بردم که متوجه شدم به خاطر شدت خونریزی جان سپرده است. اگر دوست مقتول به خاطر نامناسب بودن زغال قلیان فحاشی نمی کرد هیچ وقت این جنایت رخ نمی داد.
   
  پس از آخرین دفاعیات متهم  و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدورحکم وارد شور شدند.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.