• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث , گزارش تصویری » عاقبت هولناک اعتماد این زن به سایت‎های دوست‎یابی + تصاویر
  کد خبر : 1719580

  عاقبت هولناک اعتماد این زن به سایت‎های دوست‎یابی + تصاویر

  عاقبت هولناک اعتماد این زن به سایت‎های دوست‎یابی + تصاویر Reviewed by Aryan♥ on Jan 28Rating: خانمی آمریکایی که در یک سایت معروف دوست یابی با مردی آشنا شده بود و بعد از مدتی از سوی وی با چاقو مورد حمله قرار گرفت . خانم ماری بک من 50 ساله در سال 2010 با آقای…

  عاقبت هولناک اعتماد این زن به سایت‎های دوست‎یابی + تصاویر Reviewed by Aryan♥ on Jan 28Rating:
  خانمی آمریکایی که در یک سایت معروف دوست یابی با مردی آشنا شده بود و بعد از مدتی از سوی وی با چاقو مورد حمله قرار گرفت .

  خانم ماری بک من 50 ساله در سال 2010 با آقای مرید رایدی توسط یک سایت دوستیابی به اسم مچ آشنا شد و بعد از 8 روز تصمیم گرفت به این رابطه پایان دهد اما از سوی این مرد با چاقوی قصابی مورد حمله قرار گرفت و به شدت آسیب دید.

  1او مدعی شده است که این سایت حساسیت لازم برای شناخت اعضای خود را به کار نمی‎گیرد. او که مادر دو فرزند است می‎گوید در سال 2010 بعد از دو ماه عضویت در این سایت با یک مرد آشنا شد و بلافاصله بعد از آشنایی با وی متوجه شد که آنها برای یکدیگر ساخته نشده اند و زمانی‎که تصمیم داشت به این رابطه را پایان دهد این مرد به زور وارد خانه او شد و با چاقوی آشپزخانه به وی حمله کرد و 10 ضربه به بدن او وارد کرد.

  2این زن به خاطر شدت جراحات وارده مدت یک ماه در بیمارستان بستری شد و سه بار مورد عمل جراحی قرار گرفت. اکنون او از این سایت دوستیابی شاکی است و می‎گوید چنین سایت‎هایی باید در مورد عضویت افراد با حساسیت بیشتری عمل کنند و در مورد آینده این دوستی‎ها عمیق تر بیاندیشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.