• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » ارسال پيامك، زندگي زن جوان را ويران كرد
  کد خبر : 1719297

  ارسال پيامك، زندگي زن جوان را ويران كرد

  ارسال پيامك، زندگي زن جوان را ويران كردReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating: فردي كه با ارسال پيامك‌هاي غيراخلاقي و تهديدآميز براي يك زن تهراني، او را در يك قدمي جدايي و سوءقصد از سوي شوهرش قرار داده بود، تحت تعقيب پليس قرار گرفت. به گزارش جام‌جم، چند روز پيش زني با حضور در شعبه…

  ارسال پيامك، زندگي زن جوان را ويران كردReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating:
  فردي كه با ارسال پيامك‌هاي غيراخلاقي و تهديدآميز براي يك زن تهراني، او را در يك قدمي جدايي و سوءقصد از سوي شوهرش قرار داده بود، تحت تعقيب پليس قرار گرفت.

  به گزارش جام‌جم، چند روز پيش زني با حضور در شعبه ۱۲ بازپرسي عليه يك مزاحم تلفني كه باعث نابودي زندگي‌اش شده و او را در يك قدمي جدايي از شوهرش قرار داده است، شكايت كرد.

  شاكي گفت: چندي پيش پيامكي از يك تلفن اعتباري دريافت كردم كه در آن نوشته شده بود: «زندگي‌ات را از بين مي‌برم و بزودي از تو انتقام خواهم گرفت». ابتدا به اين پيامك توجهي نكردم تا اين‌كه پيامك‌هاي مشابهي از همان شماره تلفن دريافت كردم.

  شاكي اضافه كرد: فرستنده پيامك را نمي‌شناختم و نمي‌دانستم با چه انگيزه‌اي پيامك‌هاي تهديدآميز را ارسال مي‌كند. چند بار هم با آن شماره تماس گرفتم؛ اما كسي پاسخگو نبود. در ادامه دوباره از همان شماره پيامك‌هاي ديگري دريافت كردم كه اين بار فرد مزاحم تهديد كرده بود ابتدا با اسيد مرا مي‌سوزاند و سپس جانم را مي‌گيرد.

  شاكي يادآور شد: چند روز بعد هم مزاحم مرموز پيامك‌هاي ديگري فرستاد كه بايد از شوهرت جدا شوي، در غير اين صورت شماره‌ات را در سايت‌هاي اينترنتي منتشر مي‌كنم. وي افزود: اين شرايط اعصابم را به‌هم ريخته بود و بشدت مي‌ترسيدم. فرد مزاحم حتي از اختلاف ميان من و شوهرم هم باخبر بود.

  مزاحمت تلفني دردسر ساز شد

  شاكي گفت: از ‌ترس اين‌كه مزاحم تلفني تهديدهاي خود را عملي كند و به من و فرزندانم آسيب برساند، موضوع را با شوهرم در ميان گذاشتم، اما به جاي پيدا كردن فرد مزاحم و شكايت از او، اخلاق و رفتارش تغيير كرد و بناي ناسازگاري گذاشت.

  شاكي يادآور شد: از همان روز شوهرم مدام مرا كتك مي‌زد و مي‌گفت حتما گفته‌هاي فرد مزاحم صحت دارد و من به او خيانت مي‌كنم، حتي به من اجازه نمي‌داد خانواده‌ام را ببينم و در خانه محبوسم مي‌كرد.

  شاكي اضافه كرد: هر بار كه تصميم گرفتم از مزاحم تلفني شكايت كنم، شوهرم مانع از اين كار مي‌شد و بشدت كتكم مي‌زد. نمي‌دانستم ميان مزاحم تلفني و شوهرم چه ارتباطي بود كه اين چنين شكنجه‌ام مي‌كرد.

  سوء قصد به جان همسر

  وي گفت: چند روز پيش هم شوهرم به زور مرا به دفترخانه‌اي برد تا مهريه‌ام را ببخشم. ابتدا راضي به اين كار نبودم تا اين‌كه با تهديدهايش مبني بر اين‌كه ديگر اجازه ملاقات با فرزندانم را به من نمي‌دهد، بناچار مهريه‌ام را بخشيدم: اما او روز بعد در دادگاه درخواست طلاق داد و با ارائه پيامك‌هاي فرد مزاحم به قاضي دادگاه، ادعا كرد من زن مناسبي برايش نيستم و صلاحيت نگهداري از فرزندانمان را هم ندارم. دادگاه هم دستور داد در اين باره تحقيق شود.

  شاكي اضافه كرد: وقتي به خانه بازگشتم، شوهرم مرا كتك زد و با چاقو قصد جانم را داشت كه بناچار خانه را ترك كرده و به خانه پدري‌ام رفتم. گمان مي‌برم ميان فردي كه با ارسال پيامك تلفني برايم ايجاد مزاحمت مي‌كرد و تغيير رفتار شوهرم، رابطه‌اي وجود دارد. اين مزاحم را پيدا كنيد. او زندگي‌ام را نابود كرده و جانم را هم به خطر انداخته است.

  بنابراين گزارش، با اطلاعات به دست آمده از شاكي، پرونده در اختيار پليس آگاهي قرار گرفت و جستجو براي دستگيري اين مزاحم مرموز آغاز شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • kimia

   Aliiiiiii has

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.