• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » گچ به جای برنج در کیسه برنج هندی!
  کد خبر : 1719283

  گچ به جای برنج در کیسه برنج هندی!

  گچ به جای برنج در کیسه برنج هندی!Reviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating: وقتی در کیسه های برنج را باز کردیم،فقط روی آن برنج بود و ما بقی گچ بود. به گزارش ایران ویج به نقل از رویداد؛ گرانی،تحریم و وضعیت بد اقتصادی فشار زیادی را به جامعه مخصوصا،قشر متوسط و کم در آمد جامعه…

  گچ به جای برنج در کیسه برنج هندی!Reviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating:
  وقتی در کیسه های برنج را باز کردیم،فقط روی آن برنج بود و ما بقی گچ بود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از رویداد؛ گرانی،تحریم و وضعیت بد اقتصادی فشار زیادی را به جامعه مخصوصا،قشر متوسط و کم در آمد جامعه وارد کرده است. این وضعیت به گونه ای است که هر کس سعی دارد به نوعی از آن فرار کند. حال این فرار با خرید جنس ارزان و کم کیفیت است، یا هر چیز دیگر، فرقی نمی کند.
  با وجود اینکه ایران کشوری است که بهترین برنج را دارد و صادر می کند، اما برنج های وارداتی مانند برنج هندی هم از مشتریان زیادی برخوردار است. این برنج که تا حدود یک ماه پیش گونی ده کیلویی آن ۲۸ هزار تومان به فروش می رفت، یک باره سیر صعودی به خود گرفت و قیمت آن به ۴۸ هزار تومان هم رسیده است. از این رو افرادی که تمایل به استفاده از این محصول را دارند، با شوکی روبه رو شدند که زمانی همان برنج با قیمت کمتر به آنها عرضه شود،اصلا سوال نمی کنند چرا این اتفاق افتاده و فقط سعی در خرید این محصول دارند تا بتوانند به ظاهر سود کرده باشند.
  در همین راستای گران شدن اجناس و اقلام چه خوراکی و چه غیر خوراکی،هستند افراد سودجو و کلاه برداری که از سادگی و فقر مردم سوء استفاده می کنند و سر آنها را کلاه می گذارند.
  هفته پیش اهالی بروجرد به دام این افراد کلاه بردار خوردند. یکی از اهالی به خبرنگار رویداد گفت: از آنجایی که قیمت برنج هندی در کمتر از یک ماه ۲۰ هزار تومان گرانتر شد،ما دیگر توان خرید این مایحتاج زندگی را نداشتیم. یک هفته گذشته یک وانت بار که بار آن گونی های برنج هندی بود، به منطقه ما آمد و برنج ۴۸ هزار تومانی را ۲۵ هزار تومان، یعنی کمی کمتر از قیمت یک ماه پیش آن می داد. اهالی هم که این را فرصتی قلمداد کردند، در کمتر از نیم ساعت تمام بار او را خریدند.
  زمانی که در گونی را باز کردیم تا برنج را در ببنیم، متوجه شدیم، فریب خورده ایم. چرا که فقط روی گونی برنج هندی بود وما بقی را گچ کرده بودند. این موضوع برای تمام کسانی که این کالا را خریده بودند، اتفاق افتاده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.