• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » پرداخت وام خرید مسکن به واحدهای بالای 12 سال ساخت!
  کد خبر : 1718918

  پرداخت وام خرید مسکن به واحدهای بالای 12 سال ساخت!

  پرداخت وام خرید مسکن به واحدهای بالای 12 سال ساخت!Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating: رئیس اداره کل طرح و برنامه بانک مسکن اعلام کرد: پرداخت تسهیلات خرید مسکن به واحدهای بالای 12 سال ساخت امکان پذیر شد. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، نادر قاسمی با اعلام اینکه میزان و نحوه پرداخت تسهیلات…

  پرداخت وام خرید مسکن به واحدهای بالای 12 سال ساخت!Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating:

  رئیس اداره کل طرح و برنامه بانک مسکن اعلام کرد: پرداخت تسهیلات خرید مسکن به واحدهای بالای 12 سال ساخت امکان پذیر شد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، نادر قاسمی با اعلام اینکه میزان و نحوه پرداخت تسهیلات خرید به واحدهای مسکونی بالای 12 سال ساخت در بانک مسکن مشخص شد، گفت: پرداخت تسهیلات خرید به واحدهای بالای 12 سال ساخت، امکان پذیر شد.

  رئیس اداره کل طرح و برنامه بانک مسکن اعلام کرد: به منظور افزایش رضایت‌مندی متقاضیان اعطای تسهیلات خرید مسکن به واحدهای مسکونی بالای 12 سال ساخت از تاریخ اول بهمن ماه 1391، امکان پذیر شد.

  قاسمی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی به واحدهای مسکونی، افزود: میزان تسهیلات فروش اقساطی مسکن به واحدهای غیرنوساز و غیردست اول از محل حساب صندوق پس انداز مسکن، اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و نیز حساب پس انداز مسکن جوانان برای واحدهای مسکونی بالای 12 سال ساخت محاسبه می‌شود.

  وی ادامه داد: مزیت این روش آن است که تفاوت سقف و کف تسهیلات در بازه زمانی 8 سال (12 تا 20 سال) برای تمامی قشرهای جامعه در همه شهرها به صورت تدریجی کاهش می‌یابد. حداکثر تسهیلات پرداختی برای حساب جوانان بر اساس مقایسه سقف‌های تعیین شده سالیانه و با توجه به تاریخ افتتاح حساب، مدت سپرده‌گذاری و شهر پلاک معرفی شده، محاسبه و پرداخت خواهد شد.

  این مقام مسئول در بانک مسکن افزود: حداکثر میزان تسهیلات پرداخت شده از محل حساب صندوق پس انداز مسکن و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در صورت رعایت ضوابط و مقررات این حساب برای واحدهای مسکونی با جواز ساخت 12 سال 200 میلیون ریال، 13 سال 187 میلیون و 500 هزار ریال، 14 سال 175 میلیون ریال و 15 سال را 162 میلیون و 500 هزار ریال است.

  قاسمی همچنین میزان کاهش سقف مبلغ این تسهیلات را به ازای افزایش هر سال ساخت واحدهای مسکونی، 12 میلیون و 500 هزار ریال اعلام کرد که بر این اساس، حداکثر میزان تسهیلات پرداختی برای واحدهای مسکونی دارای جواز ساخت 20 ساله 100 میلیون ریال خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.