• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » برنج کماکان ارز مرجع می‌گیرد!
  کد خبر : 1718891

  برنج کماکان ارز مرجع می‌گیرد!

  برنج کماکان ارز مرجع می‌گیرد!Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating: سخنگوی مرکز مبادلات ارزی کشور گفت: تاکنون مکاتبه‌ای از سوی بانک مرکزی با مرکز مبادلات ارزی کشور برای حذف اختصاص ارز مرجع به برنج صورت نگرفته است و بر این اساس، برنج کماکان ارز مرجع می‌گیرد. به گزارش ایران ویج صمد کریمی در گفتگو با مهر…

  برنج کماکان ارز مرجع می‌گیرد!Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating:

  سخنگوی مرکز مبادلات ارزی کشور گفت: تاکنون مکاتبه‌ای از سوی بانک مرکزی با مرکز مبادلات ارزی کشور برای حذف اختصاص ارز مرجع به برنج صورت نگرفته است و بر این اساس، برنج کماکان ارز مرجع می‌گیرد.

  به گزارش ایران ویج صمد کریمی در گفتگو با مهر گفت: تمامی متقاضیان واردات کالای اساسی و دارو مربوط به گروههای کالایی 1 و 2 با ارایه اسناد و مدارک لازم از جمله گواهی ثبت سفارش و نامه‌های تائید وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشمول دریافت ارز مرجع به نرخ 1226 تومان هستند.

  سخنگوی مرکز مبادلات ارزی افزود: طبیعی است متخصص گروه کالایی وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و در صورت خروج یا انتقال کالایی از گروه کالایی 1 و 2 به گروه کالایی 3 تا 9، تامین ارز از نرخ مرجع به نرخ مبادله‌ای امکان پذیر است.

  وی تصریح کرد: لازمه این کار آن است که این موضوع از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به صورت رسمی اعلام و در برگه‌های ثبت سفارش و سامانه‌های مربوطه( پرتال ارزی) لحاظ شود.

  به گفته کریمی، تاکنون چنین تغییری با بانک مرکزی مکاتبه نشده و تغییری در برگه‌های ثبت سفارش صورت نگرفته است؛ به عبارت دیگر تائیدیه‌های ارسالی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت مربوط به گروه کالایی یک شامل برنج به بانک مرکزی ملزم به ثبت سفارش شرکتها، کماکان به نرخ مرجع تامین ارز می‌شود.

  به گزارش مهر، امروز برخی از رسانه‌ها از حذف تخصیص ارز مرجع به برنج وارداتی خبر داده بودند

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.