• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » تردید اوباما درباره سوریه!
  کد خبر : 1718862

  تردید اوباما درباره سوریه!

  تردید اوباما درباره سوریه!Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating: رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک هفته نامه اعلام کرد که هر روز صبح در جریان آخرین تحولات سوریه قرار می گیرد. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، “باراک اوباما” در مصاحبه با نیوریپابلیک  در پاسخ به پرسشی با این مضمون که “شما از لحاظ شخصی،…

  تردید اوباما درباره سوریه!Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating:

  رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک هفته نامه اعلام کرد که هر روز صبح در جریان آخرین تحولات سوریه قرار می گیرد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، “باراک اوباما” در مصاحبه با نیوریپابلیک  در پاسخ به پرسشی با این مضمون که “شما از لحاظ شخصی، عاطفی و اخلاقی چگونه با حوادث جاری در سوریه کنار می آیید؟” گفت :

  هر روز صبح من از طریق “خلاصه خبرهای ریاست جمهوری” در جریان آخرین تحولات سوریه قرار می گیرم و علاوه بر آن تیم های اطلاعاتی و امنیت ملی نیز به کاخ سفید می آیند و آخرین اطلاعات خود را در مورد سوریه در اختیار من قرار می دهند که به ندرت در میان آنها خبر خوبی وجود دارد.  

  اوباما در ادامه گفت : بخش عمده ای از ساعات من در طول روز را خبرهایی درباره جنگ، تروریسم، درگیری های قومی، و خشونت علیه بیگناهان به خود اختصاص می دهند و آنچه که من به واقع با آن درگیر هستم این موضوع است که ایالات متحده چگونه می تواند در این امور دخالت کرده تا منافع ملی و امنیت خود را افزایش داده و در مورد ایده آل های خود و اصول مشترک انسانیت سخن بگوید.  

  رئیس جمهور آمریکا در ادامه گفت : در حالیکه من با این تصمیمات کلنجار می روم تفکرات دیگری نیز در ذهن من وجود دارد که از آن جمله می توان به توانائی ها و قدرت باور نکردنی آمریکا و همچنین محدودیت هایی که ما با آنها مواجه هستیم اشاره کرد.

  اوباما اضافه کرد : در مورد موضوعاتی هچون سوریه، من از خود سوال می کنم که آیا می توانیم تغییری در این وضعیت بدهیم؟ آیا مداخله نظامی در سوریه نتیجه ای دربر خواهد داشت؟ آیا مداخله ما در سوریه در میزان حمایت ما از نیروهای حاضر در افغانستان تاثیری خواهد داشت؟ پیامدهای مداخله نظامی در سوریه چه خواهد بود؟ آیا مداخله در سوریه موجب بدتر شدن اوضاع و یا حتی استفاده از سلاح های شیمایی نمی شود؟ بهترین وضعیتی که می توان برای سوریه بعد از اسد متصور شد چیست؟

  اوباما در پایان گفت : این پرسش ها سوالات ساده ای نیستند و باید آنها را به بهترین نحو ممکن ارزیابی کنید. شما باید تصمیمی بگیرید که موجب توازن دارائی ها و توانائی ها شود و در پایان دوره ریاست جمهوری شما بتوانید به فعالیت های خود نگاه کرده و بگوئید من تا آنجا که می توانستم مردم را از مرگ نجات دادم و آمریکا در مشکلترین شرایط بهترین عملکرد را داشت .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.