• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » بهترین و بدترین خودروهای داخلی
  کد خبر : 1718312

  بهترین و بدترین خودروهای داخلی

  بهترین و بدترین خودروهای داخلیReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating: جدیدترین آمارهای رسمی بیانگر افت كیفیت سواری‌های داخلی در آذر ماه است.به گزارش ایران ویج به نقل از باشگاه خبرنگاران، براساس آمارهای شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، سواری‌های تولیدی در آذر ماه افت كیفی ۰.۴ درصدی را تجربه كرده‌اند. آذر ماه امسال با كیفیت‌ترین…

  بهترین و بدترین خودروهای داخلیReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating:

  جدیدترین آمارهای رسمی بیانگر افت كیفیت سواری‌های داخلی در آذر ماه است.
  به گزارش ایران ویج به نقل از باشگاه خبرنگاران، براساس آمارهای شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، سواری‌های تولیدی در آذر ماه افت كیفی ۰.۴ درصدی را تجربه كرده‌اند.

  آذر ماه امسال با كیفیت‌ترین سواری تولیدی كشور نیسان تیانا با ۳.۳ نمره منفی بوده است. نیومزدا ۳ نیز با ۱۴ نمره منفی رتبه دوم رده‌بندی را از آن خود كرد. رتبه سوم نیز در اختیار سوزوكی گراند ویتارا با ۱۸.۸ نمره منفی است.

  مگان با ۲۰.۹ نمره منفی در رتبه چهارم رده‌بندی قرار گرفته است. رتبه پنجم نیز به طور مشترك در اختیار تندر ۹۰ ایران خودرو و پارس خودرو با ۲۱.۸ نمره منفی است. هیوندایی آوانته نیز با ۲۳.۱ نمره منفی در رتبه هفتم رده‌بندی قرار دارد.

  رتبه هشتم در اختیار ام.وی.ام ۵۳۰ با ۶۰ نمره منفی است. لیفان ۶۲۰ نیز با ۶۰.۵ نمره منفی در جایگاه نهم رده‌بندی قرار گرفته است. پژو پارس با ۶۱.۹ نمره منفی در رتبه دهم قرار دارد. سمند نیز با ۶۴.۶ نمره منفی در رتبه یازدهم رده‌بندی قرار گرفته است.

  رتبه دوازدهم رده‌بندی كیفی سواری‌های تولیدی در آذر ماه در اختیار پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان با ۶۵ نمره منفی و رتبه سیزدهم نیز در اختیار پژو ۴۰۵ تولیدی ایران خودرو با ۶۵.۹ نمره منفی است. ام.وی.ام x۳۳ (تیگو) رتبه چهاردهم را با ۶۷.۵ نمره منفی به خود اختصاص داده است.

  رتبه پانزدهم نیز با ۶۹.۴ نمره منفی در اختیار تیبا و رتبه شانزدهم با ۹۳.۸ نمره منفی در اختیار پراید ۱۳۱ تولیدی سایپا است. ام.وی.ام ۱۱۰ با ۹۵ نمره منفی در رتبه هفدهم قرار گرفته است. پراید ۱۳۱ تولیدی پارس خودرو با ۹۸.۱ نمره منفی در رتبه هجدهم و پراید ۱۳۲ نیز با ۹۹.۱ نمره منفی در رتبه نوزدهم و آخر رده‌بندی قرار دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.