• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » فیلمبرداری از خودکشی دختر 19 ساله + عکس و فیلم
  کد خبر : 1718192

  فیلمبرداری از خودکشی دختر 19 ساله + عکس و فیلم

  فیلمبرداری از خودکشی دختر 19 ساله + عکس و فیلمReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating: يک دختر 19 ساله کانادايي در زندان دست به خود کشي زد و زندانبانان مسئول بدون هیچ اقدامی ايستاده و شاهد مرگ او بودند و حتي در کمال ناباوری از لحظات پاياني عمر او فيلم برداري کردند. يک دختر 19…

  فیلمبرداری از خودکشی دختر 19 ساله + عکس و فیلمReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating:

  يک دختر 19 ساله کانادايي در زندان دست به خود کشي زد و زندانبانان مسئول بدون هیچ اقدامی ايستاده و شاهد مرگ او بودند و حتي در کمال ناباوری از لحظات پاياني عمر او فيلم برداري کردند.

  1

  يک دختر 19 ساله کانادايي در زندان دست به خود کشي زد و زندانبانان مسئول بدون هیچ اقدامی ايستاده و شاهد مرگ او بودند و حتي در کمال ناباوری از لحظات پاياني عمر او فيلم برداري کردند.

  به گزارش روزنامه ديلي ميل به نقل از سی بی اس نیوز ، “اشلي اسميت” كه در سال 2007 در بازداشتگاه زنان درگذشت؛ در هفته اخير بعد از پيگيري هاي مصرانه خانواده اش سرانجام دادگاهي برگزار شد و براي اولين بار تصاوير تهيه شده از مرگ وي در دادگاه به نمايش در آمد.

  23

  در اين ويدئو نگهبانان به تماشاي لحظه خفگي اين دختر 19 ساله ايستاده اند . لحظه ثبت تصاوير ساعت اولیه صبح را نشان مي‌دهد و مرگ او چيزي حدود 10 دقيقه طول مي‌کشد.

  او چندين بار به خاطر شرايط بد زندان قصد خود کشي داشت بنابر اين به نگهبانان توصيه شده بود که رفتار بدي با او نداشته باشند چرا که وي از نظر روحي در شرايط بسيار بدي قرار داشت.

  4 5

  در ويدئوي تهيه شده اين دختر در حالي ديده مي‌شود که بين تخت فولادي و ديوار سلولش افتاده است. او سر خود را بين تخت و ديوار فشرده بود.

  چهره وي به رنگ بنفش در آمده است و زمانيکه او بي حرکت مي شود زندانبان به او نزديک شده او را روي پشت مي‌خواباند و عمليات “سي پي آر” را آغاز مي‌کند.

  6 7 8

  سه نگهبان شاهد اين ماجرا به خاطر نقش داشتن در مرگ اين دختر و عدم کمک به او هنگام خودکشي متهم هستند.

   

  دیدن این فیلم برای افراد زیر 16 سال، کهنسالان و بیماران توصیه نمی شود. – دانلود فیلم / حجم دانلود: 6.6 مگابايت

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • فائزه

   سرعت دانلود پایینه

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.