• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حواشي كامل دربي 76؛ درخواست عجيب هواداران پرسپوليس از فرهاد مجيدي و شعار عليه شيريني
  کد خبر : 1717255

  حواشي كامل دربي 76؛ درخواست عجيب هواداران پرسپوليس از فرهاد مجيدي و شعار عليه شيريني

  حواشي كامل دربي 76؛ درخواست عجيب هواداران پرسپوليس از فرهاد مجيدي و شعار عليه شيرينيReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating: جام ورزشي؛ محسن بنگر مدافع پرسپولیس که روز گذشته در لیست 18 نفره سرخ‌پوشان حضور نداشت صبح امروز با نظر یحیی گل‌محمدی در دقیقه 90 جای نقی‌زاده به لیست اضافه شد. در کنار بازیکنان اصلی…

  حواشي كامل دربي 76؛ درخواست عجيب هواداران پرسپوليس از فرهاد مجيدي و شعار عليه شيرينيReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating:

  IMG18291149

  جام ورزشي؛ محسن بنگر مدافع پرسپولیس که روز گذشته در لیست 18 نفره سرخ‌پوشان حضور نداشت صبح امروز با نظر یحیی گل‌محمدی در دقیقه 90 جای نقی‌زاده به لیست اضافه شد. در کنار بازیکنان اصلی قرار دارد و در نقش یک مربی آنها را تمرین می‌دهد. بنگر در این بازی روی نیمکت ذخیره‌هاست و در حالی که بازیکنان ذخیره آقا وسط با یکدیگر بازی می‌کردند اما بنگر مشغول به روحیه دادن به بازیکنان اصلی بود.

  * برادر آرش برهانی را به جایگاه خبرنگاران راه ندادند. پدر و برادر محمد نوری در جایگاه vip حضور دارند.

  * هنگامی که بازیکنان در حال گرم کردن بودند کشتی گرفتن کلاه‌کج و خانزاده از صحنه‌هایی بود که توجه هواداران را به خود جلب کرده بود.

  * مجتبی حسینی دستیار یحیی گل‌محمدی از ترکیب استقلال یادداشت‌برداری می‌کرد.

  * شبکه سوم سیما از تصویر‌برداری لالیگا کپی‌برداری کرده بود و پیش از آغاز بازی دوربین‌هایش را در رختکن و تونل قرار داده بود.

  * فرهاد مجیدی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل پرسپولیس جایی ندارد و نیمکت‌نشین است، دیرتر از سایر بازیکنان این تیم از رخکتن خارج و وارد زمین چمن شد. بعد از حضور مجیدی، هواداران استقلال به شدت به تشویق این بازیکن پرداختند به طوری که ورزشگاه آزادی به اصطلاح تا آستانه انفجار پیش رفت. فرهاد مجیدی نیز با حضور مقابل هواداران آبی‌پوش به احساسات آنها پاسخ داد.

  * سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری نیز دیگر بازیکنان استقلال بودند که به شدت از سوی هواداران آبی‌پوش تشویق شدند. استقلالی‌ها با شعار «دروازه‌بان ملی؛ همینه، همینه» رحمتی و با شعار «جباری، جباری؛ زیدان آسیایی» جباری را تشویق کردند.

  * فرانکو باره‌سی بعد از پایان مصاحبه با شبکه 3 قصد حضور در جایگاه CIP را داشت که جایی برای نشستن او نبود. سپس او را برای نشستن به سمت جایگاه VIP بردند که آنجا هم جا نبود اما سرانجام با هماهنگی، وی و همراهش (مترجم) مستقر شدند.

  * مسابقه پیامکی در ورزشگاه آزادی برای تماشاگران تدارک دیده شده است که دارای سه گزینه 1- برد استقلال، 2- برد پرسپولیس و 3- مساوی است.

  * هواداران پرسپولیس با در دست داشتن پرچم بزرگی که روی آن نوشته شده است «کریمی در دربی 76 نیستی اما تو جادوگر ما هستی» علی کریمی را تشویق کردند.

  * یحیی گل‌محمدی به تنهایی و پیش از سایر بازیکنان در حالی‌که شال قرمزی بر گردن داشت وارد زمین چمن شد. بلافاصله بعد از ورود وی تماشاگران استقلال به شدت علی دایی را مورد تشویق قرار دادند. گل‌محمدی هم بعد از تشویق پرسپولیسی‌ها به سمت آنها رفت و به ابراز احساس آنها پاسخ داد. شال قرمز گل‌محمدی سوژه عکاسان شده بود.

  * کامران نجف‌زاده مجری و خبرنگار برنامه 20:30 با پرچم پرسپولیس در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

  * امیر قلعه‌نویی با 7-8 نفر همراه وارد زمین شد که با تشویق شدید استقلالی‌ها همراه بود.

  * محسن بنگر و حنیف عمران‌زاده دست در دست یکدیگر وارد زمین شدند.

  * منتظری در حالی‌که در صف‌ استقلال در حال ورود به زمین بود از صف خارج شد به سمت ماهینی رفت و شوخی جالبی با او کرد.

  * امیر قلعه‌نویی پس از حضور در زمین به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و به خوش و بش با گل‌محمدی پرداخت.

  * شیرینی سرپرست پرسپولیس با حضور در نیمکت استقلال با عوامل و کادر فنی استقلال خوش و بش کرد اما برخوردی با قلعه‌نویی نداشت و سمت وی نرفت.

  * درگیری لفظی فیلمبردار باشگاه استقلال با نیروی انتظامی باعث اخراج او از محوطه کنار زمین شد.

  * پیش از آغاز بازی سیاوش اکبر‌پور، جواد نکونام، آرش برهانی، سید‌مهدی رحمتی به سمت یحیی گل‌محمدی رفتند و با او خوش و بش کردند. فرزاد حاتمی تنها به سمت محسن بنگر رفت و او را در آغوش گرفت. نکته جالب در حضور بازیکنان استقلال روی نیمکت پرسپولیس این بود که آنها هیچ یک به سمت شیرینی سرپرست سرخپوشان نرفتند. این واکنش آبی‌پوشان احتمالا برای صحبت‌های اخیر شیرینی علیه استقلالی‌ها بود. از بازیکنان پرسپولیس هم مهدی مهدوی‌کیا سید‌جلال حسینی، محمد نوری، ماهینی، غلامرضا رضایی، کریم انصاری‌فرد به سمت امیر قلعه‌نویی رفتند و از او برای حضور در میدان اجازه گرفتند.

  * زمانی که بازیکنان پرسپولیس قصد داشتند عکس تیمی بگیرند مهرداد پولادی با جواد نکونام شوخی انجام داد. او به سمت جواد نکونام رفت و اصرار داشت تا برای گرفتن عکس تیمی به پرسپولیسی‌ها ملحق شود.

  * یکی از جانبازان در کنار نیمکت پرسپولیس حضور داشت که عکس شهید همت را با خود به ورزشگاه آورده بود.

  * حرکات عجیب مجیدی روی نیمکت جالب توجه بود، او در هر موقعیت خطرناک استقلال هیجان داشت. این بازیکن تا دقیقه 23 به صورت ایستاده بازی را دنبال می‌کرد.

  * هنگامی که تماشاگران پرسپولیس نارنجکی را در زمان زدن کرنل استقلالی‌ها به سمت زمین پرتاب می‌کردند مهدی مهدوی‌کیا از آنها خواست که با آرامش بازی را دنبال کنند.

  * بهداد سلیمی، قوی‌ترین مرد جهان در اواخر نیمه اول وارد ورزشگاه شد، این وزنه‌بردار عضو باشگاه پرسپولیس است.

  * در صحنه‌ای که غلامرضا رضایی از امیرحسین صادقی توپ‌ربایی کرد صادقی به حالت شوخی به او گفت که خطا انجام دادی.

  * زمانی که مهدی رحمتی قصد داشت به سمت رختکن برود، زمان عبور از تونل، هواداران پرسپولیس دانیال داوری را تشویق کردند که این امر باعث شد رحمتی برای آنها دست بزند.

  * در صحنه‌هایی مهدی مهدوی کیا نسبت به پاس‌های غلامرضا رضایی به شدت اعتراض داشت.

  * در دقیقه 42 مهدی مهدوی‌کیا تعادل خود را از دست داد و به زمین خورد که این امر خنده هواداران استقلال را به همراه داشت.

  * حمید سوریان قهرمان کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۲ در ورزشگاه حاضر شده است. وي گفته كه هوادار هيچ يك از دو تيم نيست و فقط براي تماشاي مسابقه به ورزشگاه آزادي آمده است.

  * زمانی که محسن قهرمانی داور بازی قصد داشت نیمه دوم را آغاز کند به یکباره امیر قلعه‌نویی و دستیارانش برای رفتن روی نیمکت از وسط زمین عبور کردند که این موضوع باعث تعجب همگان شد و قلعه‌نویی مجبور شد نیمی از زمین را بدود.

  * در نیمه نخست فرهاد مجیدی در صحنه‌ای به داور چهارم بازی اعتراض کرد که ماجدی سرپرست استقلال به او گفت که این کار را انجام ندهد. او در این صحنه تب و تاب زیادی از خود نشان داد.

  * مهدی مهدوی کیا با 59 دقیقه و 28 ثانیه آخرین دربی خود را تجربه کرد. پس از تعویض مهدوی‌کیا محمد نوری خواستار تشویق وی توسط تماشاگران شد. وي در هيچ يك از 6 دربي كه شركت كرده است شكست نخورده است.

  * هواداران استقلال در دقیقه 60 با تشویق‌های خود خواستار حضور فرهاد مجیدی در ترکیب این تیم بودند.

  * در دقیقه 63 سومین نارنجک در جریان این مسابقه توسط هواداران پرسپولیس به داخل زمین پرتاب شد.

  * در دقیقه 67 فرهاد مجیدی خود را آماده حضور در زمین کرد. وی به جای برهانی به میدان آمد و بازوبند کاپیتانی را بست. هواداران پس از اطمینان از حضور مجیدی در ترکیب استقلال شعار دادند «قاتل دربی آمد»

  * بعد از مصدومیت خسرو حیدری در میانه میدان در دقیقه 72 بازیکنان پرسپولیس در زمین استقلال توپ را به اوت زدند که این موضوع با واکنش و ناراحتی مهدوی‌کیا که عوض شده بود و روی نیمکت حضور داشت، همراه شد.

  * هواداران پرسپولیس با حضور مجیدی در زمین از وی خواستند که حرکات موزون انجام دهد.

  * هواداران تیم فوتبال استقلال در اواخر دربی 76 علیه شیرینی سرپرست پرسپولیس شعار دادند، در این هنگام امیر قلعه‌نویی و ماجدی از هواداران خواستار توقف شعارها شدند.

  * در اواخر بازی در حالی که بازیکنان پرسپولیس به سمت دروازه استقلال حمله می‌کردند چهارمین نارنجک توسط پرسپولیسی‌ها به داخل زمین پرتاب شد که باعث مصدومیت کلاه‌کج، ماهینی و صادقی شد.

  * کودک ۱۰ ساله‌ای که هوادار تیم فوتبال پرسپولیس بود، اواخر بازی غش کرد.

  مسئولان ستاد مبارزه با دوپینگ در پایان مسابقه از علی حمودی، آرش برهانی از استقلال و هادی نوروزی و خانزاده از پرسپولیس، تست دوپینگ گرفتند. هادی نوروزی و محمد خانزاده دو بازیکن پرسپولیس که برای تست دوپینگ رفته بودند از اتوبوس تیم جا ماندند و با ماشین دیگری از ورزشگاه رفتند.

  * ماموران انتظامی 110 تا 120 تماشاگر را در جریان بازی دستگیر کردند تحویل مراجع قضایی مستقر در ورزشگاه دادند. مسئولان قضایی به تخلفات برخی از دستگیر شدگان رسیدگی و آنها را با قید کفالت و برخی با گرفتن تعهد آزاد کردند. 15 تماشاگر نیز قرار است تحویل مراجع قضایی شوند، تخلف این افراد سنگین بوده است.

  دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.