• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » خواست دولت در اجرای هدفمندی محقق شود درروستاها کسی کار نمی‌کند!
  کد خبر : 1717011

  خواست دولت در اجرای هدفمندی محقق شود درروستاها کسی کار نمی‌کند!

  خواست دولت در اجرای هدفمندی محقق شود درروستاها کسی کار نمی‌کند!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اگر خواست دولت در اجرای هدفمندی یارانه ها محقق شود دیگر در روستاها کسی کار نمی‌کند، گفت : باید سنجید آیا تنها راه هدفمندی یارانه ها پرداخت نقدینگی است یا…

  خواست دولت در اجرای هدفمندی محقق شود درروستاها کسی کار نمی‌کند!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اگر خواست دولت در اجرای هدفمندی یارانه ها محقق شود دیگر در روستاها کسی کار نمی‌کند، گفت : باید سنجید آیا تنها راه هدفمندی یارانه ها پرداخت نقدینگی است یا می توان با دادن کالا و سرمایه مشارکت در بخش تولید را افزایش داد.

  به گزارش ایران ویج  از حسین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تاکید دولت بر اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها به تاثیر اجرای این طرح در روستاها اشاره کرد و گفت: در روستاها با دریافت یارانه افراد از زیر کار فرار می کنند؛ وقتی دست و بال روستایی هایی ها پر شود، دیگر کارگر در روستاها پیدا نمی شود.

  وی اضافه کرد: باید سنجید آیا تنها راه هدفمندی یارانه ها پرداخت نقدینگی است یا می توان با دادن کالا و سرمایه مشارکت در بخش تولید را افزایش داد.

  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دوره هشتم درخصوص وعده دولت در استخدام حجم زیادی نیروی  انسانی گفت: دولت در سال گذشته کارمندان را به دورکاری تشویق می کرد حتی  زمانی گفته شد کارمندان در داخل خانه کارهای خود را انجام دهند تا مانع از شلوغی ادارت شوند.

  وی یادآور شد: اگراین استدلال درست بود  پس چه شد که یک باره دولت به این جمع کثیر نیرو نیازمند شده است در حالی که درادارات ما تورم نیرو هست و نیمی ازهمین نیروها کار نمی کنند.

  ابراهیمی ادامه داد: اگر قراراست قوه مجریه بودجه اجرایی را کم کند  پس این حجم کارمند اضافه کردن به بخش دولتی چه معنی دارد؟ تحلیل من این است که دولت امسال در بخش اجرایی با کسری بودجه مواجه می شود.

  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه گفته شده در توزیع سهام عدالت به هر نفر سه میلیون داده شود، گفت: حساب کنید این مبلغ در مجموع چه رقمی می شود و این بودجه از کجا تامین می شود.

  وی با اشاره به سفر های استانی دولت خاطر نشان کرد: سفرهای استانی در کنار خوبی هایی که داشته  وعده های تحقق نیافته هم دارد که تمام کارهای خوب وی را هدر می دهد.

  ابراهیمی با اشاره به وعده های تحقق نیافته دولت، دراین باره افزود: خبر نداریم شاید این کارهای احمدی نژاد هدفی فراتر ازانتخابات داشته باشد.

  وی در پایان خاطر نشان کرد:  تاکنون تعامل مناسبی میان مجلس و دولت صورت نگرفته است واین به چالش کشیدن ها  مشکلات را افزایش داده است.
   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.