• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , دانشگاه » ارائه وام شهریه به دانشجویان متقاضی بازگشت!
  کد خبر : 1716902

  ارائه وام شهریه به دانشجویان متقاضی بازگشت!

  ارائه وام شهریه به دانشجویان متقاضی بازگشت!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان از ارائه وام شهریه به دانشجویانی که متقاضی بازگشت به داخل کشور هستند، خبر داد و گفت: این دانشجویان می توانند از سال تحصیلی آینده متقاضی دریافت وام شهریه باشند. به گزارش ایران ویج  از منصور حبیب‌پور گودرزی…

  ارائه وام شهریه به دانشجویان متقاضی بازگشت!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان از ارائه وام شهریه به دانشجویانی که متقاضی بازگشت به داخل کشور هستند، خبر داد و گفت: این دانشجویان می توانند از سال تحصیلی آینده متقاضی دریافت وام شهریه باشند.

  به گزارش ایران ویج  از منصور حبیب‌پور گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: به منظور تسهیل بازگشت و تحصیل دانشجویان ایرانی خارج از کشور در دانشگاههای داخل، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از سال تحصیلی آینده به این دانشجویان وام شهریه با اولویت پرداخت به دانشجویان تحصیلات تکمیلی، ارائه می دهد.

  وی ادامه داد: هزینه تحصیل این دانشجویان با شرط ارائه ضامن معتبر تا سقف 75 درصد شهریه پرداختی، در اختیارشان قرار می گیرد.

  قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان، درباره نحوه پرداخت به این دانشجویان اظهار داشت: با پذیرش این دانشجویان در دانشگاههای داخل و با تایید سازمان امور دانشجویان مبنی بر انتقالشان از خارج به داخل، صندوق رفاه این دانشجویان را همانند سایر دانشجویان داخل در لیست دریافت کنندگان وام قرار می دهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.