• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دولت با وعده‌های غیرعملی انتظارات مردم را بالا نبرد!
  کد خبر : 1716879

  دولت با وعده‌های غیرعملی انتظارات مردم را بالا نبرد!

  دولت با وعده‌های غیرعملی انتظارات مردم را بالا نبرد!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت نباید با وعده‌های غیر عملی توقعات مردم را زیاد کند، گفت: به نظر می رسد این دولت هم چون دولت‌های گذشته با بیان وعده های غیر عملی که ضریب اجرایی زیادی ندارد، فقط…

  دولت با وعده‌های غیرعملی انتظارات مردم را بالا نبرد!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت نباید با وعده‌های غیر عملی توقعات مردم را زیاد کند، گفت: به نظر می رسد این دولت هم چون دولت‌های گذشته با بیان وعده های غیر عملی که ضریب اجرایی زیادی ندارد، فقط توقعات مردم را بالا می برد.

  به گزارش ایران ویج  از حسین  نجابت عضو اصول گرای مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وعده های دولت در ماه های اخیر گفت:دولت طرح های متنوعی در زمینه های گوناگون داده است که بعضی ازآن هاعملیاتی شده است و بعضی خیر.

  وی درباره به طرح های محقق نشدهای چون دادن هزارمتر زمین به هر ایرانی و پنج برابر کردن یارانه ها و چرای دام در جنگلها تصریح کرد: دولت طرح های متنوعی در این مدت ارائه کرده است، که بسیاری از آن ها عملیاتی نشده است.

  وی افزود: دولت باید مبانی قانونی طرح هایش را اعلام و آنها را عملیاتی کند.

  رئیس کمیته جهاد اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت نباید با وعده های غیر عملی توقعات مردم را زیاد کند، اضافه کرد: به نظر می‌رسد این دولت هم چون دولت های گذشته با بیان وعده‌های غیر عملی که ضریب اجرایی زیادی ندارد،  فقط توقعات مردم را بالا می برد.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت قبل از اینکه طرح های خود را با مردم در میان بگذارد باید با مجلس و دستگاه های قانون گذار مطرح کند، ادامه داد: دولت یک سری ایده ها را پیش از مطرح کردن با مجلس با مردم عنوان می کند که اگر این ایده ها عملی شود تغییرات اساسی در بعضی از سطوح ایجاد می شود.

  وی افزود: اما آنچه اتفاق می افتد دولت ایده‌هایی را بدون هماهنگی با نهاد‌های قانون گذار با مردم مطرح می کند که این چیزی جز بالا بردن انتظارات مردمی نیست.

  نجابت با تاکید بر اینکه سخن گفتن از طرح هایی  که امکان اجرایی آن نیست و یا به تصویب نرسیده است چیزی جز بی اعتمادی عمومی را در پی ندارد، گفت: ممکن است هدف دولت از بیان این گونه طرح ها بهره برداری  سیاسی باشد،   برداشت های متفاوتی از این رفتار ها می توان کرد  اما تنها مساله مهم این است که نباید انتظارات مردم را بی جهت بالا برد.

  نماینده مردم  تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی گفت: صحبت های رئیس جمهور مجموعه ای از طرح ها بود و این که بگوییم کسی قانع شد یا خیر، صحیح نیست در این جلسات عمومی بنا نیست به تفاهم برسیم و با یک جلسه نمی توان کار خارق العاده ای کرد.

  وی در خصوص جلسات شبانه مشترک دولت و مجلس یادآورشد: دولت اصرار بر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها دارد  که مجلس مخالف آن است. این جلسات را  بیشتر رسانه ها و مطبوعات بزرگ کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.