• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » اجرای دستورات جدید گازی رئیس جمهور!
  کد خبر : 1716809

  اجرای دستورات جدید گازی رئیس جمهور!

  اجرای دستورات جدید گازی رئیس جمهور!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز از رونمایی از طرح‌های جدید گازرسانی به روستاها با دستورات جدید رئیس جمهور خبر داد و اعلام کرد: با اجرای این پروژه‌ها ساخت خطوط لوله جدید برای انتقال گاز به روستاها منتفی خواهد شد. به گزراش ایران ویج  محمدرضا…

  اجرای دستورات جدید گازی رئیس جمهور!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز از رونمایی از طرح‌های جدید گازرسانی به روستاها با دستورات جدید رئیس جمهور خبر داد و اعلام کرد: با اجرای این پروژه‌ها ساخت خطوط لوله جدید برای انتقال گاز به روستاها منتفی خواهد شد.

  به گزراش ایران ویج  محمدرضا غروی در گفتگو با مهر درباره دستورات جدید رئیس جمهوری برای گازرسانی به روستاهای دور افتاده و کم جمعیت کشور بدون صرف هزینه در ساخت و راه اندازی خطوط لوله گاز، گفت: در حال حاضر بیش از 13150 روستای کشور از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و قرار است تا پایان سالجاری 850 روستای جدید به شبکه ملی گاز متصل شوند.

  معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز با اعلام اینکه گازرسانی به تمامی روستاهای کشور فاقد توجیه اقتصادی است، تصریح کرد: بر این اساس سناریوهای جدید فنی و عملیاتی به منظور گازرسانی به روستاهای دورافتاده و کم جمعیت کشور در دستور کار قرار گرفته است.
   
  این مقام مسئول با اشاره به اجرای دستورات جدید گازی رئیس جمهوری برای گازرسانی به روستاها، اظهار داشت: بر این اساس هم اکنون اجرای طرح جدید گازرسانی به صورت پایلوت با ساخت و راه اندازی مخازن CNG در منطقه لردگان استان کهکیلویه و بویر احمد در حال انجام است.
   
  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز با بیان اینکه با اجرای طرح گازرسانی با ساخت مخازن CNG دیگر نیاز به صرف هزینه‌های چند میلیارد تومانی ساخت و احداث خطوط لوله گاز نیست، تبیین کرد: علاوه بر دستاوردهای اقتصادی با حذف ساخت خطوط لوله جدید محیط زیست هم آسیب کمتری می بیند.
   
  غروی همچنین از اجرای نخستین طرح گازرسانی به صورت آزمایشی در منطقه چالوس استان مازندران با ساخت مخازن  خبر داد و افزود: این پروژه جدید هم به صورت آزمایشی در حال انجام است.
   
  معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز با اعلام اینکه با ساخت و راه اندازی تاسیسات مینی CNG توجیه اقتصادی برای گازراسن یه روستاهای دور افتاده افزایش می یابد، تاکید کرد: هم اکنون بررسی نقاط مثبت و منفی این طرح های گازی در حال انجام است.
   
  به گفته این مقام مسئول در شرایط فعلی بیش از 62 درصد خانوارهای روستائی کشور از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که این سهم تا پایان برنامه پنجم توسعه افزایش می یابد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.