• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دولت به عواقب اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها کاری ندارد!
  کد خبر : 1716789

  دولت به عواقب اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها کاری ندارد!

  دولت به عواقب اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها کاری ندارد!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اصرار دولت برای اجرای مرحله دوم هدفمندسازی به این دلیل است که می خواهد بگوید من این کار را به نتیجه مطلوبی رساندم اما چون دولت رو به اتمام است به عواقب آن…

  دولت به عواقب اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها کاری ندارد!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اصرار دولت برای اجرای مرحله دوم هدفمندسازی به این دلیل است که می خواهد بگوید من این کار را به نتیجه مطلوبی رساندم اما چون دولت رو به اتمام است به عواقب آن و باقی مسائل کاری ندارد.

  به گزارش ایران ویج محمد اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه دولت هنوز بودجه سال 92 را تحویل نداده است، گفت: مجلس اعلام کرده است که مرحله دوم اصل هدفمند سازی باید فعلا مسکوت بماند و اگر قرار باشد اجرا شود از نیمه دوم سال 92 به بعد باید به آن فکر کرد.

  وی با اشاره به اصرار رئیس جمهور برای اجرای  فاز دوم اصل هدفمندی یارانه ها تصریح کرد: پافشاری دولت و مخصوصا رئیس جمهور برای اجرای سریع مرحله دوم هدفمند سازی به این دلیل است که این کار در همین دولت به نتیجه برسد.

  وی اضافه کرد:اصرار دولت به این دلیل است که می خواهد بگوید من این کار را به نتیجه مطلوبی رساندم اما چون دولت رو به اتمام است به عواقب آن و باقی مسائل کاری ندارد.

  نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به طرح‌های عقب مانده دولت؛ طرح وعده های جدید را قابل قبول ندانست ودر خصوص طرح های استخدامی دولت تصریح کرد: خود دولت ضوابطی برای این استخدام ها گذاشته است و این کار باید دقیقا در چارچوب قانون انجام شود.

  وی در ادامه افزود: به غیر از زمان دفاع مقدس که رهبر معظم انقلاب رئیس جمهور بودند بقیه روسای جمهور در ماه های آخر به شکل های مختلفی خواسته اند برای خود جاپایی در دولت باقی گذارند که بعدها بتوانند با تفکر آنها کار خود را دنبال کنند.

  کوثری تصریح کرد: هر دولتی محاسن ومعایبی دارد اما همانطور که در قانون اساسی آمده است که هر دولتی در بیشترین حد 8 سال می تواند خدمت کند؛ روسای جمهور کاری کنند که در اذهان مردم همیشه خوب باقی بمانند و اینگونه نباشد که بخواهند ذهنیت ایجاد کنند.

  وی در ادامه در خصوص ارائه طرح های گوناگون از طرف رئیس جمهور گفت: ارائه طرح اشکالی ندارد اما این طرح ها باید برای به اجرا در آمدن تبدیل به قانون شود و مجلس هنوز آنها را تصویب نکرده است .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.