• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » بیشترین تخلفات اداری مربوط به بانک‌هاست!
  کد خبر : 1716744

  بیشترین تخلفات اداری مربوط به بانک‌هاست!

  بیشترین تخلفات اداری مربوط به بانک‌هاست!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره بیشترین پرونده های سازمان بازرسی کل کشور گفت: هر جا که پول هست تخلف هم زیاد است وبیشترین پرونده های سازمان بازرسی کل کشور مربوط به تخلفات اداری بانک ها است. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر…

  بیشترین تخلفات اداری مربوط به بانک‌هاست!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره بیشترین پرونده های سازمان بازرسی کل کشور گفت: هر جا که پول هست تخلف هم زیاد است وبیشترین پرونده های سازمان بازرسی کل کشور مربوط به تخلفات اداری بانک ها است.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی مصطفی پور محمدی درباره آخرین وضعیت بدهکاران بانکی تصریح کرد: مسئولیت رسیدگی به بدهکاران بانکی بر عهده دادستانی کشور است و قرار است بانک ها گزارشی از بدهکاران را به دادستانی ارائه دهند.
   
  رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت اخلالگران بازار ارز به کجا رسید؟ افزود: در این راستا دادستانی از سازمان بازرسی تقاضای کمک کرده که دوالی سه پرونده بزرگ مربوط به اخلالگران بازار ارز از دادستانی به این سازمان ارجاع شده است و در مرحله بررسی قرار دارند.
   
  پور محمدی ادامه داد: بخش عمده ای از اخلالگران بازار ارز مربوط به بخش خصوصی است و سازمان بازرسی دخالت نمی کند؛ آن چیزی که مربوط به اعداد و ارقام بزرگ است و ارتباط آنها با دستگاه های اداری  گسترده می شود را تعقیب خواهیم کرد.
   
  وی در توضیح این مطلب اضافه کرد: موارد خاص و متعدد توسط دستگاه امنیتی و بازپرسی بررسی می شوند.
   
  رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به اینکه تخلفات بانکی، اقتصادی، گمرکی، واگذاری ها و زمین بیشترین پرونده های در حال بررسی هستند، خاطرنشان کرد:بیشترین تخلفات به دستگاههایی نظیر شهرداری، بانکها، امور مالیاتی و دادگستری که بیشترین خدمات را دارند، بر می گردد البته تعداد پرونده های بانکی و پولی به دلیل اینکه از جنس بزرگتری هستند بیشتر است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.