• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » ورود 30 هزار هوادار سرخابی به ورزشگاه آزادی/ بلیت طبقه اول تمام شد!
  کد خبر : 1716571

  ورود 30 هزار هوادار سرخابی به ورزشگاه آزادی/ بلیت طبقه اول تمام شد!

  ورود 30 هزار هوادار سرخابی به ورزشگاه آزادی/ بلیت طبقه اول تمام شد!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: هفتاد و ششمین شهرآورد پایتخت در حالی از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که تا ساعت 9 صبح حدود 30 هزار نفر از تماشاگران استقلال و پرسپولیس با تهیه بلیت وارد ورزشگاه شده‌ و…

  ورود 30 هزار هوادار سرخابی به ورزشگاه آزادی/ بلیت طبقه اول تمام شد!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  هفتاد و ششمین شهرآورد پایتخت در حالی از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که تا ساعت 9 صبح حدود 30 هزار نفر از تماشاگران استقلال و پرسپولیس با تهیه بلیت وارد ورزشگاه شده‌ و اکثر آنها در طبقه اول مستقر شده‌اند.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، هفتاد و ششمین رویارویی تیم‌های استقلال و پرسپولیس که به دربی تهران مشهور است، از ساعت 15 امروز جمعه ششم بهمن‌ماه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می‌شود که برخی از حواشی این بازی را در زیر می‌خوانید:

  * ساعت 6 صبح امروز درحالی درب‌های ورزشگاه آزادی باز شد که بیش از 5 هزار نفر بیرون در قرار داشته و برای خرید بلیت به گیت‌ها هجوم بردند، البته خیلی زود این مشکل برطرف شد.

  * عوامل امنیتی با استقرار نیروهای خود در بخش‌های مختلف ورزشگاه، نظم خوبی را بیرون و روی به سکوها ایجاد کردند و شرایط را برای خرید آسان بلیت توسط هواداران دو تیم فراهم کردند.

  * از ساعت 8:30 صبح درحالیکه حداقل 5 سکوی طبقه پائین خالی است، بلیت این طبقه به پایان رسید و گیت‌های بلیت فروشی تنها بلیت 3 هزار تومانی برای طبقه‌ بالا  را در اختیار تماشاگران قرار می‌دادند.

  * درگیری تماشاگران از همان بدو ورود به ورزشگاه آغاز شد، درگیری‌های لفظی که همراه با شعارهای غیر فرهنگی علیه تیم، مدیر، مربی و بازیکنان حریف بود.

  * ساعت 9 صبح تقریبا یک پنجم طبقه پائین ورزشگاه و برخی از سکوهای طبقه دوم پر شد و جمعیت حاضر در ورزشگاه به حدود 30 هزار نفر رسید.

  * فروش پرچم و لباس‌های دو تیم سرخابی در بیرون ورزشگاه بیش از همه چیز مشهود بود به نحوی که لباس‌های این دو تیم به یک دهم قیمت عرضه شده در فروشگاه‌های مجاز، به فروش می‌رسید.

  * ماموران اداره راهنمایی و رانندگی بیش از 30 خودرو که در حاشیه ورودی ورزشگاه قرار داده شده بود، را با جرثقیل‌های مخصوص به پارکینگ منتقل کردند.

  *  کمبود بلیت در دربی 76 به نحوی است که نماینده بازیکنان پرسپولیس برای تهیه بلیت به ورزشگاه آمد اما تا لحظه مخابره خبر به غیر بلیت طبقه دوم، بلیتی را نتوانست تهیه کند.

  * برخلاف بازی‌های گذشته اجازه ورود ماشین خبرنگاران به پارکینگ مجاور تونل ورودی ورزشگاه داده نشد و به خبرنگاران تاکید شده ماشین خود در پارکینگ نزدیک درب غربی پارک کنند که فاصله بسیاری با ورودی ورزشگاه دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.