• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » توزیع میوه شب عید به‌صورت بسته‌بندی/ اتمام ذخیره‌سازی 100هزار تن سیب و پرتقال!
  کد خبر : 1716463

  توزیع میوه شب عید به‌صورت بسته‌بندی/ اتمام ذخیره‌سازی 100هزار تن سیب و پرتقال!

  توزیع میوه شب عید به‌صورت بسته‌بندی/ اتمام ذخیره‌سازی 100هزار تن سیب و پرتقال!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: مدیرکل تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت از اتمام ذخیره‌سازی 100 هزار تن سیب و پرتقال خبرداد و گفت: توزیع میوه شب عید امسال به صورت بسته‌بندی خواهد بود. به گزارش ایران ویج …

  توزیع میوه شب عید به‌صورت بسته‌بندی/ اتمام ذخیره‌سازی 100هزار تن سیب و پرتقال!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  مدیرکل تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت از اتمام ذخیره‌سازی 100 هزار تن سیب و پرتقال خبرداد و گفت: توزیع میوه شب عید امسال به صورت بسته‌بندی خواهد بود.

  به گزارش ایران ویج  علی‌اکبر پورکاوه در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه 100 هزار تن سیب و پرتقال برای ایام پایانی سال و تنظیم بازار شب عید، ذخیره‌سازی شده است، گفت: امسال ذخیره‌سازی میوه شب عید 10 درصد بیشتر از سال گذشته صورت گرفته و هم اکنون 100 هزار تن میوه برای تنظیم بازار ایام پایانی سال ذخیره‌سازی شده است.

  مدیرکل تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: قیمت این میوه‌ها در هفته‌های پایانی سال و با توجه به سنجش بازار تعیین خواهد شد، ولی به طور قطع عرضه و تقاضا در بازار بررسی خواهد شد و قدرت خرید مردم نیز در نظر گرفته می‌شود.

  وی تصریح کرد: به طور قطع قیمتی که برای میوه شب عید تعیین خواهد شد، قیمتی حمایتی خواهد بود تا مردم بتوانند نیازهای شب عید خود را در این کالاها، به راحتی تامین کنند.

  پورکاوه در خصوص کیفیت میوه ذخیره‌سازی شده برای ایام پایانی سال خاطرنشان کرد: میوه‌های ذخیره‌سازی شده از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند و در درجه‌بندی‌ها، میوه ممتاز به شمار می‌آیند؛ ضمن اینکه میوه عرضه شده به مردم در ایام پایانی سال نیز به صورت بسته‌بندی خواهد بود.

  وی اظهار داشت: بسته‌بندی میوه‌های ذخیره‌سازی شده، به شدت ضایعات را کاهش می‌دهد و این در حالی است که این شیوه، راهکارهای تضمین شده برای کاهش ضایعات و تلفات میوه است، به نحوی که در سالهای گذشته از 400 هزار تن پرتقال ذخیره‌سازی شده، تنها 200 هزار تن آن قابلیت استفاده داشت.

  مدیرکل تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: بر این اساس دولت یک ریال در راستای ذخیره‌سازی کالا هزینه نکرده و بخش خصوصی به موقع وارد عمل شده و خرید را از باغدار صورت داده و به موقع ذخیره‌سازی کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.