• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » استاندار گیلان:روند جذب اعتبارات طرح‌های توسعه کشاورزی استان کند است!
  کد خبر : 1716291

  استاندار گیلان:روند جذب اعتبارات طرح‌های توسعه کشاورزی استان کند است!

  استاندار گیلان:روند جذب اعتبارات طرح‌های توسعه کشاورزی استان کند است!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating: استاندار گیلان گفت: روند جذب اعتبارات طرح‌های توسعه کشاورزی گیلان کند است. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری (ایسنا)، منطقه گیلان، مهندس کیهان هاشم‌نیا، استاندار گیلان در جلسه کارگروه توسعه کشاورزی گیلان که امروز در استانداری گیلان برگزار شد، گفت:…

  استاندار گیلان:روند جذب اعتبارات طرح‌های توسعه کشاورزی استان کند است!Reviewed by Farnaz on Jan 25Rating:

  استاندار گیلان گفت: روند جذب اعتبارات طرح‌های توسعه کشاورزی گیلان کند است.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری (ایسنا)، منطقه گیلان، مهندس کیهان هاشم‌نیا، استاندار گیلان در جلسه کارگروه توسعه کشاورزی گیلان که امروز در استانداری گیلان برگزار شد، گفت: گیلان، استانی کشاورزیست و ما باید هر فرصتی را در این بخش مغتنم بشماریم.

   

  وی با اشاره به اینکه نباید جلسات را با بهانه‌ها کش دهیم، گفت: سه هفته از آخرین جلسه توسعه کشاورزی گذشته و فقط 8 درصد پیشرفت گزارش داریم که این روند کند، نگران‌کننده است.

   

  هاشم‌نیا با اشاره به اینکه آمار نشان می‌دهد دو شعبه در یک شهرستان فقط فاصله چند کیلومتری دارند، ولی در پرداخت اعتبارات فاصله‌هایی بیش از 70 درصد دارند، خاطرنشان کرد: شهرستان رودبار، شهرستانی است که بیشترین سهمیه مصوب طرح‌های کشاورزی را دارد، اما عملکرد شعبه‌های بانک عامل این شهرستان خوب نیست.

   

  وی تأکید کرد: در مجموع، جذب اعتبارات کشاورزی توسعه طرح‌های این بخش خوب پیش نمی‌رود و شهرستان‌های ته جدول جذب اعتبارات، در جذب سهمیه خود حساس شوند.

   

  در ادامه این جلسه محمدحسین اصغریان، معاون برنامه‌ریزی استاندار گیلان گفت: از 17 میلیارد تومانی که برای طرح‌های توسعه کشاورزی گیلان اختصاص یافته است تاکنون 61 درصد آن جذب شده؛ این در حالیست که باید تاکنون بیش از 70 درصد جذب می‌شد.

   

  وی افزود: به نظر می‌رسد برخی از شهرستان‌ها، افراد متقاضی برای طرح‌های توسعه‌ای خود را به صورت فله‌ای انتخاب کرده‌اند و اکنون که باید حذف شوند مقاومت‌های بی‌مورد می‌کنند.

   

  اصغریان تصریح کرد: شهرستان‌هایی که در جذب اعتبارات طرح‌های توسعه کشاورزی در کف جدول هستند مابقی اعتباراتشان را به شهرستان‌هایی که در صدر جدول هستند، اختصاص خواهیم داد پس عجله کنند تا عقب نمانند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.