• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شاهزاده شکنجه گر + عکس
  کد خبر : 1716009

  شاهزاده شکنجه گر + عکس

  شاهزاده شکنجه گر + عکسReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating: «نوره بنت ابراهیم آل خلیفه» شاهزاده بحرینی که در پلیس مبارزه با مواد مخدر بحرین فعالیت می‌کرده است و دو افسر دیگر متهم شده‌اند که 3 فعال بحرینی را زمانی که در بازداشت نیروهای پلیس بوده‌اند شکنجه کرده‌اند. صدها فعال بحرینی در جریان اعتراضات مردمی…

  شاهزاده شکنجه گر + عکسReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating:

  «نوره بنت ابراهیم آل خلیفه» شاهزاده بحرینی که در پلیس مبارزه با مواد مخدر بحرین فعالیت می‌کرده است و دو افسر دیگر متهم شده‌اند که 3 فعال بحرینی را زمانی که در بازداشت نیروهای پلیس بوده‌اند شکنجه کرده‌اند.

  bah1صدها فعال بحرینی در جریان اعتراضات مردمی در فوریه 2011 توسط رژیم آل خلیفه بازداشت شده بودند، جنبش مردم بحرین با شعار اصلاحات و دموکراسی به صورت مسالمت آمیز شروع شده بود که با سرکوب رژیم آل خلیفه روبرو شد.
   
  شاهزاده نوره که روز یکشنبه و دوشنبه در داگاه حاضر شده بود اتهام‌های وارد شده را رد کرد.
   
  وی متهم شده که دو برادر به نام‌های «غسان و باسم ضیف» که پزشکان مجتمع پزشکی سلیمانیه هستند را شکنجه کرده است.
   
  پرسنل پزشکی مجمتع سلیمانیه در جریان سرکوب وحشیانه مردم توسط رژیم آل خلیفه در تظاهرات‌های سال 2011 به مجروحان کمک کرده بودند.
   
  بسیاری از کارکنان بخش‌های درمانی بحرین در مارس سال 2011 بازداشت شده بودند و اخباری مبنی بر دست داشتن نور آل خلیفه در شکنجه پزشکان منتشر شده بود.
   
  این شاهزاده بحرینی همچنین متهم به شکنجه فعال 21 ساله دیگری به نام «آیات القرمزی» است.
   
  قرمزی در مارس 2011 پس از انتشار قصیده‌ای در انتقاد به خاندان سلطنتی بحرین بازداشت شد، قرمزی می‌گوید که به مدت 9 روز در بازداشت به سر می‌برده ‌است و در طول این مدت چشم‌های او بسته بوده و بارها شلاق خورده و تهدید به تجاوز شده است.
   
  «ریم خلف» وکیل آیات قرمزی تأکید کرده است که موکلش هنگامی که از سوی نیروهای امنیتی بحرینی مورد ضرب و شتم واقع شده بود برای مدت کوتاهی چشم بندش باز شده بوده و توانسته نور آل خلیفه را شناسایی کند که موجب عصبانیت شاهزاده بحرینی شده است.
   
  قرمزی گفت که از خواندن آن شعر در ملاء عام بر علیه خواندن سلطنتی پشیمان نیست با وجود اینکه از دانشگاه اخراج شده است و بارها تهدید شده است.
   
  القرمزی گفت: در این شعر خواسته‌های همه مردم بحرین را منعکس کردم. من اقدامی علیه منافع کشورم انجام نداده‌ام و هر کاری که کرده‌ام، برای کشورم بود.
   
  هیئت قضایی دادگاه به علت عدم حضور 3 شاهد رسیدگی به پرونده نور آل خلیفه را به روز 7 فوریه 2013 موکول کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.