• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مریم رجوی: عاشقتم صدام + عکس
  کد خبر : 1715868

  مریم رجوی: عاشقتم صدام + عکس

  مریم رجوی: عاشقتم صدام + عکسReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating: سایت ضدانقلاب بالاترین که مطالب آن از سوی کاربران منتشر می گردد در لینکی با انتشار عکسی ساختگی از مریم رجوی و صدام اقدام به تمسخر و استهزاء مریم رجوی از رهبران سازمان مجاهدین خلق نموده است. هر چند مدیران سایت بالاترین مدعی اند…

  مریم رجوی: عاشقتم صدام + عکسReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating:

  سایت ضدانقلاب بالاترین که مطالب آن از سوی کاربران منتشر می گردد در لینکی با انتشار عکسی ساختگی از مریم رجوی و صدام اقدام به تمسخر و استهزاء مریم رجوی از رهبران سازمان مجاهدین خلق نموده است.

  1

  هر چند مدیران سایت بالاترین مدعی اند هیچ دخالتی در ثبت نام و عضوگیری در بالاترین ندارند اما مرور زمان ثابت کرده است حذف اکانت های غیرهمسو یکی از فعالیت های گزینشی است که بالاترین در دستور کار خود قرار داده است.

   

  یکی از کاربران بالاترین عکسی را با عنوان «I Love You Saddam (عاشقتم صدام)» در این سایت منتشر کرده است و با استقبال بالایی از سوی سایر کاربران بالاترین نیز مواجه شده است.

  این لینک تا کنون با 42 مثبت و 4 منفی به صفحه لینک های داغ بالاترین آمده است که پیش بینی میشود طی چند ساعت اخیر تعداد مثبت های به این لینک بیشتر از قبل شود.

  نظرات کاربران ذیل این لینک نیز قابل توجه است اما بدلیل اینکه برخی از نظرات با مشکلات محتوایی و اخلاقی مواجه است از انتشار آنها خودداری می نماییم.

  2

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.