• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دولت منامه: با طرح موضوع بحرین در مذاکرات 1+5 مقابله می کنیم!
  کد خبر : 1715457

  دولت منامه: با طرح موضوع بحرین در مذاکرات 1+5 مقابله می کنیم!

  دولت منامه: با طرح موضوع بحرین در مذاکرات 1+5 مقابله می کنیم!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating: وزیر مشاور در امور خارجه بحرین گفت دلیل آنچه که در بحرین روی می دهد، انقلاب (امام) خمینی در ایران بود. ما شواهد زیادی از دخالت ایران در بحرین در اختیار داریم. به گزارش ایران ویج  از عصر…

  دولت منامه: با طرح موضوع بحرین در مذاکرات 1+5 مقابله می کنیم!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating:

  وزیر مشاور در امور خارجه بحرین گفت دلیل آنچه که در بحرین روی می دهد، انقلاب (امام) خمینی در ایران بود. ما شواهد زیادی از دخالت ایران در بحرین در اختیار داریم.

  به گزارش ایران ویج  از عصر ایران ، “غانم بن فضل البوعینین” در مصاحبه با شبکه العربیه مدعی شد: درباره دخالت های ایران در بحرین، نشانه های بسیاری وجود دارد که ایران نمی تواند آنها را رد کند. آخرین آن، در ماه می گذشته در هنگام بررسی پرونده هسته ای اش در مذاکرات تهران و گروه 1+5 در بغداد روی داد.

  وی افزود: ایران در این نشست موضوع بحرین را در مقابل مذاکراتش با گروه 1+5 مطرح کرد. ایران تلاش می کند با هزینه کردن از مسئله بحرین در مسئله هسته ای خود امتیازگیری کند.

  این وزیر بحرینی ادامه داد: ایران حتی در مذاکرات هسته ای در مسکو هم تلاش کرد موضوع بحرین را مطرح کند. ما در وزارت خارجه بحرین با این اقدام ایران مقابله کردیم. سفرای کشورهای 1+5 از جمله روسیه را فراخواندیم. به سفرای بحرین در کشورهای مختلف هم دستور دادیم تا با کشورهای 1+5 در تماس باشند.

  وزیر مشاور در امو رخارجه بحرین تاکید کرد: درباره کنفرانس جنبش عدم تعهد در تهران هم، موضع پیشگیرانه داشتیم. از طریق سفرای بحرین به کشورهای مختلف درباره اقدام احتمالی ایران برای طرح مسئله بحرین در کنفرانس عدم تعهد، هشدار دادیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.