• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » بدهی شش هزار میلیارد تومانی دولت به پیمانکاران بزرگ بخش نیرو!
  کد خبر : 1714734

  بدهی شش هزار میلیارد تومانی دولت به پیمانکاران بزرگ بخش نیرو!

  بدهی شش هزار میلیارد تومانی دولت به پیمانکاران بزرگ بخش نیرو!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating: ایران ویج : مشهد – خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: دولت شش هزار میلیارد تومان بدهی به پیمانکاران بزرگ بخش نیرو و برق دارد. به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا فولادگر صبح پنچشنبه در دومین…

  بدهی شش هزار میلیارد تومانی دولت به پیمانکاران بزرگ بخش نیرو!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating:

  ایران ویج : مشهد – خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: دولت شش هزار میلیارد تومان بدهی به پیمانکاران بزرگ بخش نیرو و برق دارد.

  به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا فولادگر صبح پنچشنبه در دومین روز همایش فرصتها و چالش‌های کسب و کار در تجارت انرژی الکتریکی اظهار کرد: دولت شش هزار میلیارد تومان بدهی به پیمانکاران بزرگ بخش نیرو و برق دارد که درحال حاضر این امرمشکلی بزرگ بر سر راه توسعه صنعت برق بوده زیرا ممکن است سرمایه‌گذار اقدام به تعدیل نیرو و کاهش سرمایه خود کند.

  وی با اشاره به طرح هدفمندی یارانه ها، اظهار کرد: مطابق برنامه 5 ساله مکلف شدیم ظرفیت تولید افزایش یابد اما این امر جز از راه سرمایه گذاری غیردولتی و بهبود فضای کسب و کار ممکن نیست.

  فولادگر با تاکید بر اینکه بازپرداخت نقدی به معنای برقرای عدالت نیست، گفت: صرفه‌جویی و بهره‌وری ساختارها از اهداف اجرا کردن هدفمندی یارانه‌ها بود و پرداخت نقدی به معنای برقراری عدالت نیست.

  وی سپس با بیان این مطلب که در قانون هدفمندی یارانه‌ها در بخش برق تکلیف شده تا متوسط درآمد از 37 درصد به 45 درصد برسد، افزود: افزایش متوسط درآمد تا 45 درصد به افزایش بهره‌وری و کاهش تلفات کمک می کند اما این امر تاکنون محقق نشده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.