• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » اختلاف مسلمانان در برخورد با رژیم صهیونیستی به خاطر نبود یک امام و انسان کامل است!
  کد خبر : 1714601

  اختلاف مسلمانان در برخورد با رژیم صهیونیستی به خاطر نبود یک امام و انسان کامل است!

  اختلاف مسلمانان در برخورد با رژیم صهیونیستی به خاطر نبود یک امام و انسان کامل است!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating: رئیس جمهور تصریح کرد: یک رژیم صهیونیستی به منطقه مسلمانان تحمیل شده و دست به فریبکاری، دروغ و کشتار می زند اما برخی مسلمانان در برخورد و عدم برخورد خود با این رژیم به…

  اختلاف مسلمانان در برخورد با رژیم صهیونیستی به خاطر نبود یک امام و انسان کامل است!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating:

  رئیس جمهور تصریح کرد: یک رژیم صهیونیستی به منطقه مسلمانان تحمیل شده و دست به فریبکاری، دروغ و کشتار می زند اما برخی مسلمانان در برخورد و عدم برخورد خود با این رژیم به آیات قرآن تمسک می کنند که نشان می دهد برای فهم مشترک از قرآن نیازمند امام و انسان کامل هستیم.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم نیروهای مسلح کشورهای اسلامی، اظهار داشت: انسان نیازمند دو بال و دو حقیقت هستند که البته هر دوی آنها یک حقیقت هستند. اول قرآن که نازله حقیقت عالم است و دیگری امام و انسان کامل است.

  وی افزود: جایگاه قرآن کریم بسیار رفیع است. تا آنجایی که خداوند خود ولی و حافظ قرآن می باشد. قرآن خط راه و برنامه عمل است.

  رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه آیا قرآن به تنهایی کافی است، تصریح کرد: خیر، چون انسانها به اندازه وسع و ظرفیت خود از قرآن دریافت می کنند و دریافت آنها متفاوت است و انسان دریافت های ناقصی دارد که باعث اختلاف می شود.

  احمدی نژاد اظهار داشت: یک رژیم صهیونیستی به منطقه مسلمانان تحمیل می شود و به فریبکاری و دروغ و کشتار دست می زند اما مسلمانان در برخورد با او دچار تردید و شک هستند و هر کدام در بیان توجیه خود به آیه ای از قرآن تمسک می جویند و این نشان می دهد که قرآن به تنهایی نمی تواند و در اصل انسان نمی تواند با تمسک به قرآن به کمال برسد.

  وی گفت: باید انسانی نیز وجود داشته که در قله کمال بوده و بدون نقص حقیقت قرآن را دریافت کند و این کار بر عهده پیامبر اعظم (ص)که عین قرآن است بود.

  رئیس جمهور اظهار داشت: همه حقایق در قرآن و پیامبر اعظم جمع شده است و هر دو عین صراط مستقیم هستند.

  احمدی نژاد گفت: امروز همه ما نیازمند وحدت هستیم و خداوند در قرآن فرموده : “واعتصمو بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا” این واعتصم بحبل الله چیست؟ اگر حبل الله قرآن بود امروز مومنین و مسلمانان دچار اختلاف نبودند. پس معلوم است که حبل الله حقیقت دیگری است که عینیت قرآن است.

  وی اظهار داشت: هر کس بجز پیامبر بخواهد قرآن را تبیین کند می شود همین اختلافی که 1400 سال است وجود دارد.

  وی با بیان اینکه ما نیازمند عینیت صراط مستقیم هستیم، گفت: بحث ما تعصبی، طایفه ای و گروهی نیست. بحث ما انسان کامل است و همانطور که قرآن متعلق به همه بشریت است پیامبر (ص) نیز متعلق به تمام بشریت است.

  رئیس جمهور با بیان اینکه چطور می شود که مسلمانی به خودش بمب ببندد و با شعار الله اکبر مسلمان دیگری را بکشد گفت: قرآن اجازه نداده است مسلمانی، مسلمان دیگری را بکشد و یا انسانی انسان دیگری را.

  احمدی نژاد خاطر نشان کرد: مسلمانی که این کار را انجام می دهد در قرآن تدبر نکرده و اصل آن را نفهمیده است.

  وی با بیان اینکه بحث شیعه و سنی ساخته شیطان است، گفت: باید به دنبال حق و باطل بود. حق و باطل کجاست؟ کدامیک از ما شبیه پیامبر هستیم و ادعا می کنیم صد در صد مانند پیامبر رفتار می کنیم؟ اگر مثل ایشان بودیم که مشکلی نداشتیم.

  رئیس قوه مجریه عنوان کرد: کسی که قرآن می خواند و تدبر می کند همان کسی می شود که به خودش بمب می بندد و در یک مسجد مسلمان دیگری را می کشد و البته فرقی نمی کند که این کشته شدگان مسلمان باشند، بودائی باشند یا مسیحی، چرا که این کار نباید صورت گیرد.

  احمدی نژاد افزود: چقدر حکومت ها آمدند و گفتند که می خواهیم دموکراسی برپا کنیم و ظلم و ستم را ریشه کن کنیم اما بعد از مدتی خودشان به عناصر اصلی مبارزه با عدالت و آزادی تبدیل شدند.

  وی گفت: جمهوری اسلامی ایران با همه عظمت خود برپا شد تا این دو حقیقت بزرگ یعنی قرآن، پیامبر و انسان کامل را احیا کند.

  وی گفت: جمهوری اسلامی ایران برای تسلط بر دیگران برپا نشده است و عزت و خیر و عدالت را برای همه می خواهد.

  رئیس جمهور افزود: نه اینکه مشکلی وجود ندارد شاید چند مامور مثل من اشتباه کنند اما اصل پیام جمهوری اسلامی ایران برای همه است و باید ظلم ریشه کن شده و عدالت برقرار شود.

  احمدی نژاد گفت: همه تمرکز شیطان بر این است که اندیشه انسان را از دو حقیقت یعنی قرآن و امام دور کند و هر انسانی که از قرآن و انسان کامل دور شود به شیطان نزدیک می شود؛ فرقی نمی کند که در طواف خانه خدا باشد یا در میکده و عیاش خانه.

  وی در پایان خطاب به نیروهای مسلح شرکت کننده در این دوره از مسابقات، گفت: شغل شما مانند سایر شغل ها نیست. بلکه شما در کشورتان موجب امنیت و سرافرازی هستید و از ناموس و کیان و ملیت خود دفاع می کنید.

  رئیس جمهور تصریح کرد: قرآن باید اندیشه های ما را، دست ها و قدم های ما را متحد کند تا در مسیر عدالت و توحید قرار بگیریم و به زودی فاصله ها و مرزها برداشته خواهد شد و دست همه مومنین به هم گره خواهد خورد.

  احمدی نژاد اظهار داشت: ما میعاد و موعود مشترکی داریم که بر اساس وعده الهی بسیار زود پشت سر یک امام قرار خواهیم گرفت و این یک وعده الهی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.