• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » احتمال شکل گیری هیات بی‌طرف برای انتخاب کاندیدای نهایی اصلاح طلبان!
  کد خبر : 1714327

  احتمال شکل گیری هیات بی‌طرف برای انتخاب کاندیدای نهایی اصلاح طلبان!

  احتمال شکل گیری هیات بی‌طرف برای انتخاب کاندیدای نهایی اصلاح طلبان!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating: دبیر کل حزب مردم سالاری گفت: اگر طرح مناسک اجرایی نشود، هیات بی طرفی برای انجام نظرسنجی و انتخاب کاندیدای نهایی تشکیل می شود. به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، مصطفی کواکبیان در حاشیه یازدهمین همایش حزب مردمسالاری…

  احتمال شکل گیری هیات بی‌طرف برای انتخاب کاندیدای نهایی اصلاح طلبان!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating:

  دبیر کل حزب مردم سالاری گفت: اگر طرح مناسک اجرایی نشود، هیات بی طرفی برای انجام نظرسنجی و انتخاب کاندیدای نهایی تشکیل می شود.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، مصطفی کواکبیان در حاشیه یازدهمین همایش حزب مردمسالاری در جمع خبرنگاران، گفت: اگر بخشی از اصلاح طلبان هنوز برای انتخابات فعال نشده اند هدفشان شکستن اتحاد نیست بلکه در اصل حضور در انتخابات مردد هستند و ابتدا باید یخ انتخابات را باز کنند و سپس مشکل حضورشان در انتخابات خود به خود حل می شود.

  وی با بیان اینکه امیدواریم اصلاح طلبان بر سر یک کاندیدای مشترک به اتفاق نظر برسند، تصریح کرد: اگر طرح مناسک انجام نشود یک هیات بی طرفی تشکیل می دهیم که نظر سنجی انجام دهد و هر یک از کاندیداهایی که در این نظرسنجی رای بالاتری داشته باشد انتخاب و سایر کاندیداها نیز متعهدانه به نفع آن یک نفر کنار برود.

  کواکبیان افزود: همه کسانی که منتسب به اصلاح طلبی هستند باید یک هیات بی طرفی را برای نظرسنجی جمع کنند و هر کس که بیشترین رای را داشت انتخاب شود.

  وی افزود: ما زمانی که همایش طرح مناسک را برگزار کردیم از برخی از اصلاح طلبان گله کردیم که چرا در این همایش حضور نیافتید اما بحث آنان طرح مناسک نبود بلکه می گفتند ما هنوز در اصل حضور در انتخابات شک داریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.