• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » عده ای می کوشند با حمله به این و آن کل جریان سیاسی و اندیشه سیاسی را محو کنند!
  کد خبر : 1714270

  عده ای می کوشند با حمله به این و آن کل جریان سیاسی و اندیشه سیاسی را محو کنند!

  عده ای می کوشند با حمله به این و آن کل جریان سیاسی و اندیشه سیاسی را محو کنند!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating: دبیر کل خانه کارگر گفت: امروزجریان سیاسی در مسیری است که عده ای می کوشند با حمله به این و آن کل جریان سیاسی و اندیشه سیاسی را محو کنند. به…

  عده ای می کوشند با حمله به این و آن کل جریان سیاسی و اندیشه سیاسی را محو کنند!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating:

  دبیر کل خانه کارگر گفت: امروزجریان سیاسی در مسیری است که عده ای می کوشند با حمله به این و آن کل جریان سیاسی و اندیشه سیاسی را محو کنند.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر با اشاره به برگزاری یازدهمین کنگره حزب مرم سالاری خطاب به کواکبیان گفت: باید به این حرکت شما در این شرایط دشوار برای فعالیت حزبی که تلخ ترین و سخت ترین شرایط حاکم است افتخار کرد که مثل تک درختی است درجایی که باید جنگلی از تحرک سیاسی وجود داشته باشد.

  وی ادامه داد: حزب مدرسه سیاست است و سیاست ورزی بدون حزب مثل گله داری بدون چوپان است. کار احزاب چوپانی کردن است و راه و فرایند آینده را مشخص می کند.

  وی اضافه کرد: وقتی احزاب ضعیف باشند این گونه می شود که وقتی مثلا عسگر اولادی از افکار و آرمان حزبی خودش استفاده می کند به جای آنکه مورد تشویق قرار بگیرد با او مخالفت می شود.

  وی با بیان اینکه اگر فضایی بسازیم که همه یک جور فکر کنند کارکرد احزاب نیست ، گفت: احزابی که یک ملت را می خواهند پوشش دهند باید در آن افکار و آراء مختلف سازماندهی شود نمی شود به نام مشارکت بگوییم همه درزیر یک پرچم باشیم.

  وی افزود: مشارکت در پروسه تصمیم گیری است و باید در همه مراحل و همه جا وجود داشت باشد.

  وی بااشاره به نص صریح قانون گفت: مطابق قانون اساسی احزاب باید تقویت شوند و محترم شمرده شوند محترم داشتن این نیست که گفته شود چرا این حرف زده شد.

  وی در ادامه گفت: ممکن است عقیده ای را ما نپسندیم اما اصل بر نپسندیدن ما نیست. باید احزاب جریان داشته باشند.

  وی با اشاره به چهره های سیاسی عنوان کرد: نباید ریشه های کهنسال سیاسی را به هیچ بیانگاریم. شخصیت هایی مثل آیت الله هاشمی رفسنجانی کسانی نیستند که بعضی از افراد هر چه را که شایسته خودشان است به آنها نثار کنند. وقتی به افرادی امثال هاشمی حمله می شود به جریان سیاسی و حزبی حمله می شود و این گونه نظام و کشور به جایی نخواهد رسید.

  وی با بیان اینکه چرا فقط توهین و حمله اساس کار ما شده، گفت: چرا به صاحبان اندیشه حرمت نمی گذارید بعضی ها یاد گرفته اند با همه چیز مخالفت کنند تا دیروز می گفتند آن رئیس جمهور بد است و رئیس جمهور جدید خوب است.

  وی این  گونه اظهار نظر ها را آنارشیستی خواند و گفت: ما می ترسیم یک عده ای همانطور که ما را با اصل هدفمندسازی به آنارشی اقتصادی کشاندند به آنارشی سیاسی نیز بکشانند و به همه چیز سیاسی نگاه کنند.

  وی ادامه داد: در اقتصاد اگر کسی پول فراوانی به بیرون بریزد باعث بر هم زدن اقتصاد در بازار می شود در سیاست هم همینطور است. این حرکتهای آنارشیستی و رادیکالیستی باید محکوم شود تا جامعه حرکت قابل قبولی به خود بگیرد.

  وی با بیان اینکه راه معقول دنبال کردن و صیانت کردن از انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی به رهبری امامی بود که همه حرکتش از اندیشه نشات گرفته بود. ما هم باید راه او و کسانی که دورش بودند از مقام معظم رهبری گرفته تا آیت الله رفسنجانی و شهید مظلوم آیت الله بهشتی را دنبا کنیم.

  وی اضافه کرد: انتظار ما آن است که مسیر ما از اندیشه جدا نشود. جامعه بدون حزب یعنی جامعه بدون پایگاه اندیشه.

  وی با بیان این نکته که احزاب از موتلفه تا مردم سالاری همه باید تقویت شوند، گفت: امروزجریان سیاسی در مسیری است که عده ای می کوشند با حمله به این و آن کل جریان سیاسی و اندیشه سیاسی را محو کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.