• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » آغاز پرداخت ارز به اولویت 9 از امروز!
  کد خبر : 1714263

  آغاز پرداخت ارز به اولویت 9 از امروز!

  آغاز پرداخت ارز به اولویت 9 از امروز!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating: ایران ویج : سخنگوی مرکز مبادلات ارزی از آغاز پرداخت ارز به اولویت 9 از امروز خبرداد و گفت: بر این اساس، اولویت‌های 3 تا 9 هم اکنون مشمول دریافت ارز مبادله‌‌ای هستند. صمد کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اولویت…

  آغاز پرداخت ارز به اولویت 9 از امروز!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating:

  ایران ویج : سخنگوی مرکز مبادلات ارزی از آغاز پرداخت ارز به اولویت 9 از امروز خبرداد و گفت: بر این اساس، اولویت‌های 3 تا 9 هم اکنون مشمول دریافت ارز مبادله‌‌ای هستند.

  صمد کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اولویت نه نیز بر اساس فهرست مورد تائید بانک مرکزی، از امروز ارز مبادله‌ای دریافت خواهند کرد.

  سخنگوی مرکز مبادلات ارزی افزود: بانک مرکزی بر اساس تقاضای وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تامین ارز اولویت 9 با نرخ مبادله‌ای، پس از بررسی‌های کارشناسی لازم و تایید رئیس کل و معاونت ارزی بانک مرکزی، گروه کالایی نه را نیز از امروز تامین ارز به نرخ مبادله‌ای خواهد کرد.

  وی تصریح کرد: همچنین به منظور تسهیل امور واردکنندگان، مرکز مبادلات ارزی آمادگی ارایه راهنمایی‌های لازم به واردکنندگان به منظور استفاده بیشتر از ارزهای قابل دسترس را دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.