• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » درگیری مسلحانه پلیس با اوباش!
  کد خبر : 1714054

  درگیری مسلحانه پلیس با اوباش!

  درگیری مسلحانه پلیس با اوباش!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating: درگیری مسلحانه پلیس با اشرار، دستگیری بیش از 790 هرمی، کشف بیش از یک میلیون سی دی مستهجن و کشف حمله سایبری به سیتی بانک آمریکا توسط پلیس فتا، مهمترین اخبار پلیس در این هفته بود. به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، معاون امور…

  درگیری مسلحانه پلیس با اوباش!Reviewed by Farnaz on Jan 24Rating:

  درگیری مسلحانه پلیس با اشرار، دستگیری بیش از 790 هرمی، کشف بیش از یک میلیون سی دی مستهجن و کشف حمله سایبری به سیتی بانک آمریکا توسط پلیس فتا، مهمترین اخبار پلیس در این هفته بود.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، معاون امور معافیتها و مشمولان سازمان وظیفه عمومی در رابطه با آخرین تغییرات معافیت و اضافه شدن معافیتهای جدید به قانون مصوب سال 90 گفت: در قانون جدید سه مورد معافیت مشمولان ازجمله معافیت مشمولی که همسرش فوت کرده و از او دارای فرزند صغیر بوده تا زمانیکه ازدواج مجدد نکرده است لحاظ شده است. همچنین معافیت مشمولی که همسرش بعد از ازدواج معلول شده و نیازمند مراقبت باشد و معافیت یکی از فرزندان یا یکی از برادران سربازی که در حین خدمت سربازی فوت کرده باشد در قانون جدید اضافه شده است.

  به گفته سرهنگ واعظی نژاد براساس قانون فرزندان شهدا و جاویدالاثرها از انجام خدمت دوره ضرورت معاف هستند. همچنین به ازای هر 24 ماه آزادگی و هر 25 درصد جانبازی و هر 30 ماه سابقه حضور در جبهه، یک نفر از فرزندان ایثارگران معاف می شود. در صورتی که ایثارگران یاد شده فاقد فرزند ذکور باشند یک نفر از برادران آنها از انجام خدمت سربازی معاف می شود.

  کشف یک میلیون سی دی قاچاق و مستهجن

  رئیس پلیس تهران با اعلام اینکه ماموران این پلیس در یک عملیات مشترک با وزارت ارشاد موفق شدند بیش از یک میلیون سی دی غیرمجاز،قاچاق و مستهجن را کشف کنند، گفت: در این عملیات انواع سی دی قاچاق، بدون مجوز و مستهجن در سطح شهر کشف شد و 60 نفر نیز دستگیر شدند. بسیاری از این اقلام توسط تکثیرکنندگان غیرمجاز تکثیر شده یا به صورت قاچاق وارد کشور شده بودند.

  سردار حسین ساجدی نیا ادامه داد: ماموران راهور می توانند با سی دی فروشان سر چهارراهها برخورد کنند. البته ماموریت اصلی آنها رسیدگی به ترافیک است و پس از این ماموریت می توانند با این افراد برخورد کنند.

  کشف حمله به سیتی بانک آمریکا توسط پلیس فتا

  سردار هادیانفر رئیس پلیس فتا با اعلام کشف حمله سایبری به سیتی بانک آمریکا توسط پلیس فتا گفت: چندی قبل عوامل آمریکایی اعلام کردند ایرانی ها به سیتی بانک این کشور حمله سایبری کرده اند. ادعاهای آمریکا در صورتی مطرح شد که با پیگیری پلیس فتا مشخص شد این حمله از کشورهای انگلستان و ایتالیا انجام شده و از ای پی های ایرانی سو استفاده شده است.

  وی افزود: مسئولان آمریکایی ادعاهایی را مطرح می کنند که هیچ کدام مستدل نیست و تا کنون دلیل محکمی برای ادعاهای مطرح شده ارائه نکرده اند.

  درگیری مسلحانه پلیس با اراذل و اوباش

  در جریان اجرای نهمین مرحله طرح برخورد با اراذل و اوباش در جنوب شهر و شهرری ماموران پلیس در چند عملیات با این افراد درگیری مسلحانه پیدا کرده و پنج اراذل با شلیک پلیس راهی بیمارستان شدند. در این طرح به گفته ساجدی نیا 58 اراذل و اوباش شناسایی و دستگیر شدند. این در حالی است که طی سه عملیات گذشته تنها 7 اراذل دستگیر شده آزاد شده اند.

  دستگیری بیش از 790 هرمی

  سرهنگ امیدی رئیس پلیس مبارزه با جعل و کلاهبرداری در مورد آخرین وضعیت هرمی ها در کشور گفت: در 9 ماهه امسال 794 عضو هرمی دستگیر شدند که 62 درصد آنها بین 20 تا 30 سال سن دارند. البته البرز،تهران، استان تهران، اصفهان و مازندران بیشترین عضو هرمی را دارند. البته 53 دفتر هرمی نیز پلمپ شده است.

  به گفته وی اگر افراد خانه هایشان را به هرمی ها اجاره بدهند،خانه تاپایان زمان اجاره با حکم قضائی پلمپ می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.