• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » واکنش اروپا به سخنرانی کامرون!
  کد خبر : 1713114

  واکنش اروپا به سخنرانی کامرون!

  واکنش اروپا به سخنرانی کامرون!Reviewed by Farnaz on Jan 23Rating: خبرگزاری مهر-گروه بین الملل: رهبران اروپایی در واکنش به سخنرانی امروز کامرون ضمن هشدار درباره برگزاری همه پرسی در انگلیس، تاکید کردند که خروج این کشور ضربه ای سنگین را به اتحادیه اروپا وارد می کند. به گزارش ایران ویج  به نقل از خبرگزاری مهر،…

  واکنش اروپا به سخنرانی کامرون!Reviewed by Farnaz on Jan 23Rating:

  خبرگزاری مهر-گروه بین الملل: رهبران اروپایی در واکنش به سخنرانی امروز کامرون ضمن هشدار درباره برگزاری همه پرسی در انگلیس، تاکید کردند که خروج این کشور ضربه ای سنگین را به اتحادیه اروپا وارد می کند.

  به گزارش ایران ویج  به نقل از خبرگزاری مهر، سخنرانی امروز چهارشنبه “دیوید کامرون” نخست وزیر انگلیس درباره روابط آتی این کشور با اتحادیه اروپا بازتاب گسترده ای را میان شخصیت های اروپایی داشت و هر کدام به اظهار نظر در این باره پرداختند.

  کامرون در سخنرانی امروز خود بر تصمیم انگلیس در زمینه عدم ورود به منطقه یورو و استفاده از یک پول واحد، همکاری اعضای اتحادیه اروپا و همه پرسی برای تصمیم گیری در مورد خروج تاکید کرد و درباره بازارهای آسیا و آمریکای لاتین هشدار داد.

  خروج انگلیس از اتحادیه اروپا خطرناک و دشوار است

  لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را برای این کشور خطرناک و دشوار خواند و نسبت به پیامدهای همه پرسی درباره آینده انگلیس هشدار داد.

  تاکید فرانسه و پارلمان اروپا برای باقی ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا

  “پی‎یر موسکوویسی” وزیر اقتصاد فرانسه نیز بریتانیای کبیر را یکی از اعضای ویژه اتحادیه اروپا خواند و بر باقی ماندن انگلیس در این اتحادیه تاکید کرد.

  همچنین سخنگوی پارلمان اروپا گفت: نیازمند انگلیسی هستیم که یکی از اعضای کامل اتحادیه بوده و با شرکای خود برای بهبود وضعیت اروپا همکاری کند. وی همچنین بر اشتغال زایی و بهبود وضعیت اقتصادی تاکید کرد.

  هشدار سوئد درباره برگزاری همه پرسی در انگلیس

  کارل بیلدت وزیر خارجه سوئد نیز گفت: انعطاف پذیری به نظر خوب می آید اما اگر برای باقی ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا همه پرسی برگزار شود، دیگر اروپای واحدی وجود نخواهد داشت و این اتحادیه از هم پاشیده می شود.

  سخنرانی کامرون فضایی از تشویش و نگرانی را در اروپا ایجاد کرد

  سفیر فنلاند در انگلیس نیز گفت: سخنرانی کامرون فضایی از تشویش و نگرانی را در سراسر اروپا ایجاد کرد و بر لزوم واکنش دیگر اعضای این اتحادیه در قبال سخنان نخست وزیر انگلیس تاکید کرد.

  پکه هوتانیمی افزود: مذاکرات فشرده و دشواری را در پیش رو داریم، فنلاند هرگز در پی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نیست و می خواهیم برای همیشه همپیمان نزدیکی برای یکدیگر باشیم.

  همه پرسی باعث خروج انگلیس از اتحادیه اروپا می شود

  وزیر خارجه سابق آلمان نیز با نگارش مطلبی اعلام کرد: دلایل بسیاری وجود دارد که بر این باوریم برگزاری همه پرسی درباره آینده انگلیس به صورت ناخودآگاه باعث خروج این کشور از اتحادیه اروپا می شود.

  یوشکا فیشر افزود: خروج انگلیس ضربه ای سنگین به اتحادیه اروپا وارد می کند و برای انگلیس نیز این مسئله فاجعه بار است.

  توماس مایر ویراستار نشریه اتریشی دراشتاندارد نیز گفت: پس از سخنرانی کامرون و گرامیداشت پیمان الیزه کاملا مشخص است که اروپا بیش از همیشه نیازمند همکاری نزدیک آلمان و فرانسه است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.