• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » پیشنهاد رابطه نامشروع نویسنده شوهردار به رئیس جمهور آلمان در ازای… + تصاویر
  کد خبر : 1712543

  پیشنهاد رابطه نامشروع نویسنده شوهردار به رئیس جمهور آلمان در ازای… + تصاویر

  پیشنهاد رابطه نامشروع نویسنده شوهردار به رئیس جمهور آلمان در ازای… + تصاویرReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating: بنا بر این گزارش، “کارلوته روخه” نویسنده‌ کتاب آلمانی “فویشته گبیته”، به کریستین وولف رییس‌جمهور آلمان پیشنهاد کرد در صورتی که قانون تمدید مدت زمان فعالیت نیروگاه‌های هسته‌ای را نپذیرد، می‌تواند با وی رابطه نامشروع داشته باشد!…

  پیشنهاد رابطه نامشروع نویسنده شوهردار به رئیس جمهور آلمان در ازای… + تصاویرReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating:

  بنا بر این گزارش، “کارلوته روخه” نویسنده‌ کتاب آلمانی “فویشته گبیته”، به کریستین وولف رییس‌جمهور آلمان پیشنهاد کرد در صورتی که قانون تمدید مدت زمان فعالیت نیروگاه‌های هسته‌ای را نپذیرد، می‌تواند با وی رابطه نامشروع داشته باشد!

  1براساس گزارش خبرگزاری اتریش‌، به نظر می‌رسد که همسر این نویسنده ۳۲ ساله‌ آلمانی که یکی از مجری‌های تلویزیونی است، با این اقدام وی موافق باشد.
  این نویسنده‌ ۳۲ ساله آلمانی گفت: با همسرم در این مورد صحبت کرده‌ام و وی موافق است و اکنون تنها بانوی اول آلمان یعنی همسر وولف باید با این مسئله موافقت کند!

  2وی گفت: وولف باید سال جاری در مورد این مسئله تصمیم‌گیری کند که آیا قانون اتمی این کشور قانونی است و خیر؛ و آیا اتحاد دو حزب دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی و دموکرات‌های آزاد می‌توانند بدون موافقت مجالس ایالتی این قانون را عملی کنند یا نه؟
  روخه به عنوان یکی از مخالفان انرژی اتمی محسوب می‌شود. وی یکی از سردمداران اعتراض به حمل زباله‌های هسته‌ای به آلمان بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.