• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری » سربازی جایی برای مرد شدن + تصاویر
  کد خبر : 1712442

  سربازی جایی برای مرد شدن + تصاویر

  سربازی جایی برای مرد شدن + تصاویر Reviewed by Aryan♥ on Jan 22Rating: حال و هوای دوران سربازی، حال و هوایی خاص است و برای همیشه خاطرات این دوران در ذهن افراد نقش می‌بندد. موضوع تامین امنیت برای هر کشور و جامعه‌ای از اهمیت بسیار ویژه برخوردار است. از منظر آموزه‌های دینی، همه مسلمانان موظف…

  سربازی جایی برای مرد شدن + تصاویر Reviewed by Aryan♥ on Jan 22Rating:

  حال و هوای دوران سربازی، حال و هوایی خاص است و برای همیشه خاطرات این دوران در ذهن افراد نقش می‌بندد.

  موضوع تامین امنیت برای هر کشور و جامعه‌ای از اهمیت بسیار ویژه برخوردار است.

  از منظر آموزه‌های دینی، همه مسلمانان موظف به کسب آمادگی دفاعی در مقابل هجوم احتمالی دشمنان هستند، چنانکه قرآن کریم می‌فرماید: «واعدوا لهم مااستطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عبدوالله وعدوکم» و مسلما یکی از آثار مثبت سربازی کسب آمادگی‌های نظامی و دفاعی برای اکثریت افراد کشور اسلامی ماست.

  خدمت سربازی امری مقدس محسوب می‌شود و حضرت امام درباره آن می‌فرمایند؛ «خدمت سربازی از عبادات اسلام است» و مقام معظم رهبری نیز می‌فرمایند: «خدمت وظیفه عمومی واقعا خدمت مقدسی است که در جنگ و صلح در صف اول نیازهای ملت و کشور قرار دارد».

  خدمت سربازی علاوه بر آمادگی دفاعی جوانان، از نظر اجتماعی و فردی نیز می‌تواند آثار بسیار مثبتی برای جوانان داشته باشد و روحیه نظم، انضباط و اطاعت از قانون را به آنان می‌آموزد.

  حال و هوای دوران سربازی، حال و هوایی خاص است و برای همیشه خاطرات این دوران در ذهن افراد نقش می‌بندد.

  عکاس خبرگزاری فارس کرمانشاه پس از مراجعه به مسئولان‌ ارتش در کرمانشاه و با استفاده از کمک‌ها و راهنمایی‌های سرهنگ جعفر امینی موفق به ثبت گوشه‌هایی از دوران سربازی سربازان وظیفه لشکر 81 زرهی کرمانشاه شد.

  1 2 3 4 5

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.