• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » مواضع فقط از سوی آیت‌الله یزدی اعلام می‌شود!
  کد خبر : 1711983

  مواضع فقط از سوی آیت‌الله یزدی اعلام می‌شود!

  مواضع فقط از سوی آیت‌الله یزدی اعلام می‌شود!Reviewed by Farnaz on Jan 22Rating: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با ارسال نامه ای رسمی به رسانه ها اعلام کرد که مواضع این تشکل صرفا از سوی آیت الله محمد یزدی و یا از طریق بیانیه رسما اعلام می شود. به گزارش ایران ویج از خبرنگار مهر،…

  مواضع فقط از سوی آیت‌الله یزدی اعلام می‌شود!Reviewed by Farnaz on Jan 22Rating:

  جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با ارسال نامه ای رسمی به رسانه ها اعلام کرد که مواضع این تشکل صرفا از سوی آیت الله محمد یزدی و یا از طریق بیانیه رسما اعلام می شود.

  به گزارش ایران ویج از خبرنگار مهر، درپی افزایش اظهار نظرهای اعضای شورای مرکزی جامعه مدرسین در خصوص مسائل گوناگون کشور و انتساب این سخنان به عنوان مواضع این تشکل روحانی از سوی برخی رسانه ها، جامعه مدرسین حوزه علیمه قم نامه را با امضای علی ابراهیمی، مسئول دفتر خود خطاب به رسانه ها ارسال کرد.

  در متن این نامه آمده است: با توجه به اظهارنظرهای مختلف در رسانه ها در ارتباط با مسائل مطرح شده در جلسات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، به اطلاع می رساند همانطور که قبلا اعلام شده بود؛ این تشکل روحانی صرفا مواضع خود را از طریق رئیس جامعه مدرسین و یا به صورت بیانیه رسمی اعلام می کند.

  برخی اعضای جامعه مدرسین نظیر سید احمد خاتمی واکنش هایی را در قبال اظهارات حبیب الله عسگر اولادی داشتند که این موضعگیری ها به عنوان مواضع جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در برخی رسانه ها و جامعه تلقی شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.