• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » خبر هاي ستاره ها , مطالب برگزیده سایت » کدام چهره های معروف رفیق فابریک دارند ؟
  کد خبر : 1710970

  کدام چهره های معروف رفیق فابریک دارند ؟

  کدام چهره های معروف رفیق فابریک دارند ؟ Reviewed by Aryan on Jan 22Rating: دوستی و رفاقت چهره ها، همیشه جذاب و پرحاشیه است. اینکه کدام بازیگر سینما با چه کسی رفاقت می کند یا کدام چهره سیاسی حاضر است به خاطر یک رفاقت، هزار و یک ماجرای داغ و مهم را به جان بخرد…

  کدام چهره های معروف رفیق فابریک دارند ؟ Reviewed by Aryan on Jan 22Rating:

  دوستی و رفاقت چهره ها، همیشه جذاب و پرحاشیه است. اینکه کدام بازیگر سینما با چه کسی رفاقت می کند یا کدام چهره سیاسی حاضر است به خاطر یک رفاقت، هزار و یک ماجرای داغ و مهم را به جان بخرد یا کدام ورزشکار، خسته از یک روز سنگین تمرین گوشی موبایلش را برمی دارد و با رفیقی برای شب نشینی ساده تماس می گیرد و… همیشه و همواره مورد توجه بوده و هیچ کس به سادگی از آن نمی گذرد…
  اینکه این آدم ها چه کسی را محرم حریم خصوصی خود می کنند و البته گاهی هم از محرمیت خارجش می کنند، گزارشی است که در این صفحات می خوانید.

  حمید جبلی و ایرج طهماسب

  ● حمید جبلی و ایرج طهماسب
  اسطوره های رفاقت و همکاری. باور نمی کنید؟! به تمام این سال های کنار هم بودن و کار کردنشان نگاه کنید.
  اصلا می توانید بدون حضور رفاقت و دوستی، شاهکاری مثل «کلاه قرمزی و پسرخاله و دارودسته اش» را نادیده بگیرید؟! نه نمی شود. هرجا پای حمید جبلی در میان باشد، ایرج طهماسب هم هست و برعکس. افتخار دوستی این همه سال هم نصیب خودشان می شود و لذتش هم با عروسک هایی که ۲۰ سال است دل ما را برده اند، نصیب ما.

  نگار جواهریان و باران کوثری

  ● نگار جواهریان و باران کوثری
  هرکس می گوید دخترها نمی توانند دوست های وفادار هم بمانند، باید به رفاقت قدیمی این ۲ بازیگر نسل سومی و جوان سینما نگاه کند و حرفش را پس بگیرد. نشانه های عمومی دوستی و رفاقت این دو نفر از فیلم «خوابگاه دختران» شروع شد، اما قبل از آن هم، رفیقان شفیق هم بودند. این رفاقت از همان زمان تا الان ادامه دارد و کار به جایی رسیده است که در مجموعه «کلاه قرمزی ۸۸»، در یک آیتم، این دو نفر به جای نقش بازی کردن، باهم درباره عروسی یکی از دوستان و آشنایان مشترکشان حرف می زدند و پسرعمه زا فال گوش ایستاده بود که «عروسی یاسیه».

  اصغر فرهادی و پیمان قاسم خانی

  ● اصغر فرهادی و پیمان قاسم خانی
  در روزگاری خیلی دور و اواخر دهه ۷۰ که اصغر فرهادی در تلویزیون سریال می ساخت و قاسم خانی فیلمنامه نویسی جوان با آینده ای روشن بود، رفاقت این دو نفر آنقدر صمیمی و نزدیک بود که خانوادگی به سفر می رفتند و فرهادی چند سال بعد ایده اولیه فیلم «درباره الی» را از همان سفرها گرفت اما حالا کارگردان اسکارگرفته ما با یکی از بهترین فیلمنامه نویسان سینمای ایران، دوستی دوری دارند و آخرین بار هم در یک مصاحبه دونفره برای اکران فیلم «جدایی نادر از سیمین» درباره این رفاقت صحبت کردند.

  علیرضا عصار و فواد حجازی

  ● علیرضا عصار و فواد حجازی
  زوج عجیب و غریب دنیای موسیقی. رفاقت این دو نفر از دوران جوانی شروع شد و حالا به روزهایی رسیده که هر دو، میانسالی را تجربه می کنند. آنها با هم معروف شدند و باهم آلبوم های مهم دهه ۸۰ را ساختند و تور کنسرت دور ایران گذاشتند و البته میانه راه، کمی هم فاصله و قهر را تجربه کردند؛ قهری که عصار آن را با انتشار آلبومی با آهنگسازی شهریار روحانی، عمومی کرد و آشتی را هم ۳ ۲ سال بعد با اجرای یک کنسرت مشترک. خبرهای رسیده حاکی است از اوضاع و احوال رفاقت این دو نفر در این روزها، مساعد است.

  احمدرضا احمدی و مسعود کیمیایی

  ● احمدرضا احمدی و مسعود کیمیایی
  وقتی دو نفر در بچگی، پول توجیبی هایشان را جمع کنند و باهم به سینما بروند و فیلم ببینند و رویا بسازند، در روزگار و ایام پیری، همچنان رفیق شفیق هم باقی می مانند و حکایتشان می شود حکایت همین شاعر و کارگردان قدیمی. این رفاقت آنقدر مهم است که کیمیایی دقیقا در روزهایی که با بیماری دست و پنجه نرم می کرد، برای مراسم بزرگداشت احمدی از خانه بیرون آمد تا دین رفاقت را کامل ادا کند.

  ● مهران مدیری و سیامک انصاری

  ● مهران مدیری و سیامک انصاری
  وقتی جوان باشی و جویای نام و آدمی هم باشد که به اندازه خود تو باهوش و دنبال نام، رفاقت?تان در سال های بعد، می شود رفاقت این دو نفر. مدیری در سال های اخیر هیچ کدام از کارهایش را بدون حضور انصاری کلید نزده و خبرها از پشت صحنه این کارها، تایید می کنند گاهی این دو نفر در جدی ترین شرایط کاری، فقط با یک نگاه به هم به خنده می افتند و کدها و نشانه های هم را خیلی خوب می گیرند. البته در دایره دوستان مهران مدیری، علیرضا عصار هم به شکل پررنگی حضور دارد.

  ابراهیم حاتمی کیا و رضا کیانیان

  ● ابراهیم حاتمی کیا و رضا کیانیان
  روزی روزگاری این کارگردان و بازیگر، یک روح بودند در دو بدن. آن موقع می گفتند هیچ کدام از فیلم های حاتمی کیا بدون حضور کیانیان ساخته نمی شود و زوج خوبی شده اند اما الان دیگر هیچ خبری از رفاقت این دو نفر نیست و کیانیان مدام مجسمه می سازد و عکس می گیرد و حاتمی کیا هم پشت صحنه فیلم تازه اش، «چ»، با فریبرز عرب نیا سروکله می زند.

  علی کریمی و پوریا پورسرخ

  ● علی کریمی و پوریا پورسرخ
  اینکه جادوگر زمین فوتبال با پوریا پورسرخ چه ربطی به هم دارند، به ما مربوط نیست. مهم این است که این دو نفر، اخلاق و خصوصیات هم دستشان آمده و رفاقتی نزدیک و صمیمی دارند. البته خبرهای درگوشی حاکی از این است که پوریا پورسرخ علاقه خاصی به قرمزها دارد و علی پروین هم اسطوره دنیای فوتبالی اش است.

  شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی

  ● شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی
  یک اصطلاحی هست که می گوید:« فلانی و فلانی دوست های جون جونی هم هستند»، همان اصطلاحی است که می شود درباره این دونفر به کار برد و حرف دیگری هم باقی نمی ماند.

  پژمان بازغی و کامبیز دیرباز

  ● پژمان بازغی و کامبیز دیرباز
  خیلی وقت است که از این دو بازیگر خبر تازه ای در راه نیست، اما رفاقتشان پابرجاست و حسابی هم رفاقت اصیل و درستی است. پژمان بازغی و کامبیز دیرباز نزدیک ۸ ۷ سال است که در حلقه اول دوستی هم هستند و خدا را شکر حالشان هم خوب است.

  مسعود ده نمکی و محمدرضا شریفی نیا

  ● مسعود ده نمکی و محمدرضا شریفی نیا
  هرکسی برای خودش تعریفی از دوستی دارد و ما هم قرار نیست قضاوتی داشته باشیم؛ به همین دلیل، در همین فهرست نام این دونفر را هم می آوریم که خدای نکرده کم کاری نکرده باشیم. در همین راستا به جای تعریف از رفاقت و دوستی این دونفر، توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که شایعات می گویند محمدرضا شریفی نیا که روزی روزگاری لقب آچارفرانسه سینمای ایران را داشت در حال حاضر نقش کمرنگی در سینما دارد.

  امین حیایی و محمدرضا گلزار

  ● امین حیایی و محمدرضا گلزار
  این دونفر آنقدر با یکدیگر رفیق اند که گلزار به خاطر حیایی حاضر شد در فیلم «شام عروسی» در یک سکانس افتخاری بازی کند و مدتهاست تصمیم گرفته اند یک گروه موسیقی داشته باشند اما حالا که گلزار آمریکاست و پروژه های دیگر را دنبال می کند و حیایی هم اینجا در فیلم?های مختلفی بازی کرده است.

  بهرام رادان و رضا یزدانی

  ● بهرام رادان و رضا یزدانی
  بهرام رادان از آن بازیگرهایی است که اصولا در دنیای سینما و موسیقی دوست های زیادی دارد. دوست هایی که نه آنقدر نزدیک و صمیمی هستند که نام رفیق شفیق داشته باشند و نه آنقدر دور که نسبت آشنایی بگیرند. دوستی این بازیگر با رضا یزدانی هم از جنس همین دوستی است، اما نباید فراموش کنیم که رادان با این خواننده یک آهنگ مشترک دارد.

  محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی

  ● محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی
  وسط این همه بازیگر، خواننده و ورزشکار، مهم ترین دوستی ای که می شود به آن حسادت کرد و از آن درس گرفت، رفاقت آقای رییس جمهور و معاون و رییس دفتر سابقش است. رفاقتی که در تمام این ۷ سال، زبانزد خاص و عام شده است و نمی شود از آن چشم پوشی کرد. هرچه هم بخواهیم تعریف کنیم، همه درباره آن می دانند و با این اوضاع حرفی برای گفتن نمی ماند. می ماند؟

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۵۷)  • فهیمه

   آقای سام درخشانی و کامبیز دیرباز است نه پژمان بازغی

  • آریا

   سلام آقا احمدنیا بابت همه مجله خوب و پربارتون از همه بچه ها ممنون.اما عکس سام درخشانی رو با آقای دیرباز گذاشتی و ا رفاقت آقای بازغی و آقای دیرباز داستان گفتی میشه بگی سام درخشانی چه کاره اس این وسط ….

   • احمدنیا

    با درود بله حق با شماست متاسفانه تصویر اشتباه بود و ما پوزش میخوایم برای این اشتباه

  • رضوانه

   چرا سوتی میدید . شما عکس گذاشتید از سام درخشانی و کامبیز دیرباز ولی زیرش نوشتید پژمان بازغی و کامبیز دیرباز..

  • masoud

   جالب بود !!!!

  • tvaji

   واقعا عالی بود.هم وطنای عزیزمونم خدا نکنه ی اشتباهیی ی کسی بکنه و بتونن بهش بگن خدا رحم کنه.ولی اون دوتا شخصیت آخری کلی اشتباه فاحش میکنن و خواهند کرد آب ار آب هم تکون نمیخوره.هیچکه هیچی هم نمیگه ولی حالا ببین چقد متذکر شدن!

  • نام شما...

   باااااااااااااااشه بابا چه گیری دادیا خوب شد این بنده خدا این سوتیو داد حالا همتون باهم ولم نمیکنید

  • nazi

   یه شب پژمان بازغی خوابید فردا صبح سام درخشانی از خواب بیدار شد،اینطوری شد که فیلم تغییر چهره ساخته شد.

  • عاشق سام

   سام درخشانی،پژمان بازغی و کامبیز دیرباز 3تادوست جدایی ناپزیرن!یا همون مثلث دوستیه معروف!شما نباید فقط اسم دوتاشونو بیارید اسم این سه بازیگرموفق باید کنار هم بیاد!
   سام درخشانی عاشقتم!!!!!

  • eli

   من فک کنم ایرج طهماسب و حمید جبلی دوستی قشنگی دارن

  • حسام

   بله دوستان عزیز گل بودوبه سیب زمینی آراسته شد همه ی عکسها یه طرف عکس دکتراحمد محمودی نژادباخط قرمزشون یه طرف آخی عجب دوستای فابریکی هستن اینها فقط حیف جای دکتر کپی هم اینجاخالیه

  • کامیل

   سلام وخسته نباشید مورد10اشتباهه

  • neda

   aiiiiiii baba ieki javabe manboooooo bd

  • neda

   ta jaiiii k man midonam 0 khundam poria porsorkh esteghlaliiiiiiiiiii ast

  • نسیم

   جالب بود به خصوص پوریا با علی کریمی .اصلا فکرشو نمیکردم یه بازیگر و بازیکن فوتبال دوست فابریک باشن.ممنون

  • الاهه

   سلام
   خیلی جالب بود با تشکر از شما

  • m2r

   سلام
   بازم تشکر عالی بود
   مخصوصا رحیم مشایی و احمدی نژاد

  • roz

   salm oon ke pishe kambiz
   dirbaze sam derkhshanie

  • نگار

   عکسی که باکامبیزدیرباز بود سام درخشانیه نه پژمان بازغی

  • zoha

   khub khub khub!

  • diba

   BAZAM MESLE HAMISHE JAZZABO MOTENAVE NBOOD.MERCCCCCCCC

  • جلال مظفری

   فقط بهرام رادان و عشق است……دمت همه تون گرم…خیلی عالی بود….

  • amir

   سلام خيلي خوب بود

  • davood_33@yahoo.com

   امین.حیایی.وگلزار

  • pooneh

   سلام
   خسته نباشید
   مطالبتون خیلی جالب بودن
   ممنون
   خیلی هاشو نمیدونستم.
   امید وارم تمام دوستای خوب واسه هم بمونن

  • ali

   pejman bazeqi on bande khoda nist k kenar kambiz dirbaz istade:P
   akhario khob omadi:D
   mc vase matlabe jalebet

  • نازیلا

   سلام مرسی ایمیل جالبی بود فقط آخرش نفهمیدیم کامبیز دیرباز با پژمان بازغی دوست صمیمی اند یا با سام درخشانی؟!!!

  • pooya

   سلام
   داشتیم از مطلب ایمیل لذت می بردیم که عکس آخر رو دیدیم. نمی دونید چه ضد حالی خوردیم. حالا می شد این عکس رو نیارید دیگه…
   ممنون بابت مطالب قشنگتون.

  • سالم

   باز هم سلام
   رفیق فابریک به ترتیب :
   1 – ااحمدی نژاد و رحیم مشایی.
   2 -جبلی و طهماسب .
   3 – مدیری و انصاری
   4 – حاتمی کیا و کیانیان.
   اینها بیشتر بهم می آیند و دوستان خوبی برای هم می باشند. ودیگر هیچ

  • سالم

   سلام
   انصافا دوستی آقای احمدی نژاد و رحیم مشایی دوستی از نوع درجه یک می باشد چرا که دوستانی بودند که تا آخر باهم و پشت هم را خالی نکردند تا بین شان جدایی نیفتد و د یگر هیچ

  • vئالی ترین دختر دنیا

   من از 3تا شون خوشم اومد
   1-علی کریمی و پوریا پور سرخ
   2-شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی
   3-محمد رضا گلزار و امین حیایی

  • kurd

   عالی بود فقط رفاقت خانم حدیثه تهرانی با سحر قریشی رو جا گذاشتید.

  • mahin

   منظورتون از پژمان بازغی و کامبیز دیرباز همون سام درخشانی و کامبیز دیرباز دیگهههههههههههههههههههههههههههههههههه

  • کازریان

   مهم اینه که جناب مشایی رفیق فابریک رئیس جمهور محبوب ما میباشند بقیه مهم نیستند…

  • maryam

   سلام
   خسته نباشید و ممنون از مطالب جالبتون
   اسم هنر پشیه رو اشتباه نوشتید پژمان بازغی . این عکس متعلق به سام درخشانی هستش

  • zt

   سلام خسته نباشید مطلب جالبی بود ولی اونی که کنار کامبیز دیربازه سام درخشانیه نه پژمان بازغی

  • اhana

   خوب که چی؟؟؟!!!!!!!!!رفاقت بقیه چه ربطی به ما داره؟؟؟!!!!!!

  • حمید

   سلام واقعا جالب بود خیلی ممنون

  • tooran

   آفرین به این دوستی ها…..

  • سامان

   خیلی خیلی بابت ایمیلهای زیبای گروه شما ممنون و سپاسگذارم
   .
   در یکی از عکسهای این صفحه عکس آقای کامبیز دیرباز و پژمان بازغی را آورده اید که یا در عنوان اشتباه شده یا در عکس چون عکس با مطلب همخوانی ندارد

  • نفیسه

   در مورد رفیق اقای دیر باز باید بگم ایشون اقای سام درخشانی هستند و عکس متعلق به اقای بازغی نیست.

  • elham

   سلام اون اقا پزمان بازغی نیست واسمشون سام درخشان هستش لفطا تصحیح کنید

  • mahdieh

   یه سوتی کوچولو عکس سام درخشانی رو زدید اما نوشتید پژمان بازغی….

  • رها

   سلام اونی که با کامبیز دیربازه سام درخشانیه نه پژمان بازغی

  • مریم

   سلام مطالب وعکس های جالبی بودولی چرا به جای عکس پژمان بازغی در کنار کامبیز دیرباز عکس سام درخشانی را گذاشتید ؟

  • من

   باسلام

   کنار دیرباز ،سام درخشانی هستش نه پژمان بازغی

  • safaee

   سلام چند وقت بود ایمیل از طرف گروه کم شده بود راستش دیگه داشتم نگران میشدم که امروز 3تا میل درافت کردم وخوشحال شدم قربان شما

  • زهرا

   سلام تا اونجایی ک من میدونم اون آقا سام درخشانیه نه پزمان بازغی
   بد سوتی دادین

  • مهناز

   سلام
   بابت مطلب زیبایتان ممنونم،فقط گویا به جای عکس آقای پژمان بازغی،عکس آقای سام درخشانی قرار دادید،شاید هم اشتباه در نوشتن اسم ها باشد 🙂

  • مهسا

   عکس سام درخشانی رو گذاشتین زیرش نوشتین پژمان بازغی!!!!!!

  • نیلوفر

   سلام
   ممنون از ایمیلهای زیباتون
   ولی کامیز دیرباز با پژمان بازغی یا سام درخشانی؟؟؟؟؟

   • pooya

    سلام دوست گرامی
    در تلویزیون شنیدم که هر سه اینها با هم رفیق فابند. حالا عکس شون اشتباهی شده خیلی مسئله ای نیست.
    موفق باشید.

  • الناز

   سلام
   روز خوش، از مطالب جالبی که میذارید تشکر می کنم
   ولی عکس سام درخشانی و کامبیز دیرباز هست.

  • بانوی ایرانی

   با درود بسیار، سپاسگزارم از ایمیل زیباتون ، فقط در مورد عکس کامبیز دیرباز وپژمان بازغی باید بگم که ایشون سام درخشانی هستند نه پژمان بازغی ، باز هم ممنونم از زحمات شما.

  • ali

   salam
   kashki ye vpn dashtam ta baraton ye seri chiza mifrestadam motavjeh mishodid dost kye
   inja iran ast be vaghte adamiyat…..velesh

  • soroush

   عزیزمن اونی که درعکس بغل دست کامبیز دیر باز است سام درخشانیه نه پژمات بازغی…….

  • sosan

   salam.aks pejman bazeghe eshtebah ast

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.