• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » حفره امنیتی در اینترنت اکسپلورر
  کد خبر : 1710932

  حفره امنیتی در اینترنت اکسپلورر

  حفره امنیتی در اینترنت اکسپلوررReviewed by Aryan on Jan 22Rating:     مهر نوشت : مایکروسافت یک اصلاحیه خارج از نوبت برای آسیب پذیری اجرای کد از راه دور در اینترنت اکسپلورر IE نسخه های ۶، ۷ و ۸ منتشر کرد.به گزارش خبرگزاری مهر، مایکروسافت یک اصلاحیه خارج از نوبت برای ترمیم یک حفره امنیتی در…

  حفره امنیتی در اینترنت اکسپلوررReviewed by Aryan on Jan 22Rating:

      اينترنت اكسپلورر 10
  مهر نوشت : مایکروسافت یک اصلاحیه خارج از نوبت برای آسیب پذیری اجرای کد از راه دور در اینترنت اکسپلورر IE نسخه های ۶، ۷ و ۸ منتشر کرد.
  به گزارش خبرگزاری مهر، مایکروسافت یک اصلاحیه خارج از نوبت برای ترمیم یک حفره امنیتی در IE عرضه کرده که می تواند سیستم را در دسترس هکرها قرار دهد.
  این آسیب پذیری IE نسخه های ۶، ۷ و ۸ را تحت تأثیر قرار می دهد و به ادعای مایکروسافت، تاکنون برای اجرای حملات هدفمند مورد استفاده هکرها قرار گرفته است.
  مایکروسافت در اوایل ژانویه در سایت خود هشدار داده بود که هکرها می توانند با میزبانی وب سایت های خرابکار و استفاده از ابزارهای مهندسی اجتماعی از این آسیب پذیری سوء استفاده کنند.
  به گفته مایکروسافت، مهاجمی که بطور موفقیت آمیز این آسیب پذیری را مورد سوء استفاده قرار دهد می تواند به حقوق سیستم با حق کاربر فعلی دسترسی پیدا کند.
  مایکروسافت راهنمایی هایی درباره چندین گردش کاری که کاربران می توانند برای کاهش ریسک سیستم های خود بکار گیرند منتشر کرده بود، ولی اکنون یک اصلاحیه برای این حفره منتشر کرده است.
  به گفته یک مدیر ارشد امنیتی در شرکت امنیتی Rapid۷، این حفره تا کنون به صورت محدود مورد سوء استفاده قرار گرفته است، اما این موضوع می تواند به زودی تغییر کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.