• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » میانه شما با تسهیلات بانکی چطور است؟
  کد خبر : 1709964

  میانه شما با تسهیلات بانکی چطور است؟

  میانه شما با تسهیلات بانکی چطور است؟Reviewed by Farnaz on Jan 21Rating: وام دانشجویی، وام ازدواج، وام خرید، وام مسکن و وام‌های تولیدی در موقعیت‌های گوناگون به کمک ما می‌آیند. به گزارش ایران ویج از «تابناک»، نظام بانکی کشور، تسهیلاتی که ارائه می‌کند و نرخ سود آن در سال‌های اخیر، یکی از پربحث‌ترین مسائل کشور…

  میانه شما با تسهیلات بانکی چطور است؟Reviewed by Farnaz on Jan 21Rating:

  وام دانشجویی، وام ازدواج، وام خرید، وام مسکن و وام‌های تولیدی در موقعیت‌های گوناگون به کمک ما می‌آیند.

  به گزارش ایران ویج از «تابناک»، نظام بانکی کشور، تسهیلاتی که ارائه می‌کند و نرخ سود آن در سال‌های اخیر، یکی از پربحث‌ترین مسائل کشور بوده است. وام برای طرح‌های زودبازده، وام‌هایی با نرخ سود کم، وام ازدواج و مسکن و وام برای تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی، دغدغه هر روز بسیاری از ماست.

  شاید مهمتر از خبر اختلاس در نظام بانکی و یا حجم زیاد معوقات بانکی، کمکی باشد که بانک‌ها به پیشرفت اقتصادی یک فعال اقتصاد کرده‌اند و یا می‌توانستند بکنند و نکرده‌اند، به ویژه هنگامی که از کار آن فعال اقتصادی، چندین خانواده در آرامش زندگی کرده باشند. یک وام خوب می‌تواند به ایجاد شغل و تولید منجر شود و برعکس، عدم دسترسی به تسهیلات و یا شرایط نامناسب آن، می‌تواند یک واحد تولیدی را به ورشکستگی بکشاند و آن را تعطیل کند و یا این مانع توسعه کار آن بشود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.