• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » تضمین بازگشت سرمایه بخش خصوصی در آزاد راه‌ها!
  کد خبر : 1707726

  تضمین بازگشت سرمایه بخش خصوصی در آزاد راه‌ها!

  تضمین بازگشت سرمایه بخش خصوصی در آزاد راه‌ها!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating: معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه دولت بازگشت سرمایه آزادراه ها را تضمین می کند، گفت: سیستم پرداخت الکترونیک عوارض در محل ایستگاه عوارضی تهران – پردیس از امروز افتتاح شد. به گزارش…

  تضمین بازگشت سرمایه بخش خصوصی در آزاد راه‌ها!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating:

  معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه دولت بازگشت سرمایه آزادراه ها را تضمین می کند، گفت: سیستم پرداخت الکترونیک عوارض در محل ایستگاه عوارضی تهران – پردیس از امروز افتتاح شد.

  به گزارش ایران ویج از خبرنگار مهر، سیدعلی لطفی زاده در مراسم افتتاح سیستم پرداخت الکترونیک عوارض در محل ایستگاه عوارضی تهران – پردیس، گفت: دولت بازگشت سرمایه آزاد راه ها را تضمین می کند تا اهداف بخش خصوصی هم در این بخش تامین شود.

  وی با بیان اینکه با تعامل میان مدیران بانک ها و سرمایه گذاران بخش خصوصی زیرساخت های حمل و نقل کشور ساخته می شود، اظهار داشت: امروز جمعه شاهد افتتاح سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض در آزادراه تهران – پردیس هستیم و در سال آینده هم در تمامی آزاد راه ها به صورت یکپارچه این سیستم راه اندازی می شود.

  معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، تصریح کرد: با استفاده از این سیستم، خودروها بدون توقف از محل عوارضی عبور می کنند و عوارض از محل کارت بانک برچسب کم می شود.

  لطفی زاده افزود: پس از کسر مبلغ، پیامکی برای دارنده خودرو فرستاده می شود تا از مبلغ کسر شده مطلع باشد ضمن آنکه این سیمستم با کمک بانک مسکن اجرایی شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.