• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » ایجاد جایگاه‌های ویژه عرضه سوخت در مرزها!
  کد خبر : 1707714

  ایجاد جایگاه‌های ویژه عرضه سوخت در مرزها!

  ایجاد جایگاه‌های ویژه عرضه سوخت در مرزها!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating: رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با اعلام لزوم ایجاد جایگاه های ویژه عرضه سوخت در مرزها از سوی وزارت نفت طبق مصوبه دولت، گفت: لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به شورای نگهبان ارسال شد. به گزارش ایران ویج…

  ایجاد جایگاه‌های ویژه عرضه سوخت در مرزها!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating:

  رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با اعلام لزوم ایجاد جایگاه های ویژه عرضه سوخت در مرزها از سوی وزارت نفت طبق مصوبه دولت، گفت: لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به شورای نگهبان ارسال شد.

  به گزارش ایران ویج از خبرگزاری مهر، فداحسین مالکی پدیده قاچاق را توطئه‌ای طراحی‌شده از سوی دشمنان برای تحمیل فشار به نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: بر اساس اعتراف مقام‌های غربی تاکنون در بحث مقابله با تحریم موفق عمل کرده‌ایم.

  رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، موضوع تحریم را بسیار زشت و خطرناک اعلام کرد و افزود: امروز مدعیان حقوق بشر از اینکه ملتی را از نیازهای ضروری خود (حتی دارو) محروم کرده‌اند، شرمنده‌اند.

  مالکی به تشکیل کمیته‌ای در سازمان ملل متحد به منظور جلوگیری از ورود هر نوع کالایی به ایران اشاره کرد و خاطر نشان کرد: امروز مانند گذشته شرکت‌های خصوصی و کشورهای دنیا فرمانبردار آمریکا نیستند.

  وی تاکید کرد: اگر بخواهیم بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب، برخورد جدی با پدیده قاچاق انجام دهیم باید نگرشی جدید به پدیده شوم قاچاق داشته باشیم و انتخاب ساز و کار مناسب به عنوان نخستین گام در این زمینه است.

  رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: نخستین فراز از فرمان رهبر معظم انقلاب به عنوان راهنمای اصلی در مبارزه با پدیده قاچاق، تشکیل کانون و ستادی با اشراف همه‌ جانبه در این زمینه است. ستاد بر اساس این رهنمون به وجود آمد اما خلاء قانون کارآمد و به ‌روز برای مبارزه، امری ضروری در این راستا به حساب می‌آید.

  مالکی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به عنوان مهم‌ترین ابزار برای نیروی انتظامی به عنوان پیشتاز در مبارزه و سایر دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد و افزود: لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز بعد از مدت‌ها کار کارشناسی از طرف دولت به مجلس ارائه و بعد از تصویب به شورای نگهبان ارسال شد.

  وی بیان داشت: ارجاع قانون به رئیس قوه قضائیه که به نظر بسیاری از مسئولان در دولت و حتی رئیس قوه مقننه باید قبل از تصویب و اظهارنظر شورای نگهبان صورت می‌گرفت موجب معطلی 7 ماهه دستگاه‌های ذیربط در مبارزه با قاچاق شده است. شرایط سخت تحریم باعث می‌شود که ابزار و ساز و کاری بسیار قوی در امر مبارزه داشته باشیم.

  رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با تاکید بر اجرای هر چه سریعتر مصوبه دولت در زمینه سوخت، گفت: با اجرای این مصوبه  موضوع قاچاق کاهش پیدا می‌کند. انتظار ما اجرای مصوبات ستاد در زمینه مبارزه با قاچاق توسط دستگاه‌های دولتی است.

  مالکی به پیشنهاد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مصوبه دولت در مورد توجه ویژه به معیشت مرزنشینان و راهکارهای ارائه شده در این زمینه اشاره کرد و افزود: برای مبارزه با قاچاق سوخت و قرار دادن صادرات در مسیر اصلی باید وزارت نفت در گلوگاه‌هایی که ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کمیته مربوطه تعیین کرده است، جایگاه‌های‌ عرضه سوخت احداث کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.