• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » چه اشکالی دارد تاج رئیس فدراسیون فوتبال شود!
  کد خبر : 1707666

  چه اشکالی دارد تاج رئیس فدراسیون فوتبال شود!

  چه اشکالی دارد تاج رئیس فدراسیون فوتبال شود!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating: رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هنوز نامه غلامرضا بهروان رئیس پیشین سازمان لیگ به دستش نرسیده است، از احتمال رئیس شدن مهدی تاج تعجب نکرد و گفت: من تا اردیبهشت ماه مجوز فعالیت دارم ولی معلوم نیست کدام اردیبهشت! به گزارش…

  چه اشکالی دارد تاج رئیس فدراسیون فوتبال شود!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating:

  رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هنوز نامه غلامرضا بهروان رئیس پیشین سازمان لیگ به دستش نرسیده است، از احتمال رئیس شدن مهدی تاج تعجب نکرد و گفت: من تا اردیبهشت ماه مجوز فعالیت دارم ولی معلوم نیست کدام اردیبهشت!

  به گزارش ایران ویج از خبرنگار مهر، علی کفاشیان با بیان اینکه کناره گیری غلامرضا بهروان از ریاست سازمان لیگ احترام به قانون بود، اظهار داشت: ما سعی می‌کنیم مجوز فعالیت ایشان را بگیریم و یا در بخش‌هایی که حضور افراد بازنشسته مشکلی ندارد، از ایشان استفاده کنیم.

  وی درباره اینکه چرا افراد دیگر بازنشسته از جمله خودش مشکلی برای فعالیت ندارد، تاکید کرد: من برای فعالیت در فدراسیون فوتبال مجوز دارم و این مجوز تا اردیبهشت ماه است. البته معلوم نیست کدام اردیبهشت!

  کفاشیان که در برنامه ورزش و مردم حاضر شده بود، با اصرار بهرام شفیع مجری این برنامه مبنی بر بازنشسته بودن مواجه شد. رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این صحبت‌های شفیع به کنایه یادآور شد: خود شما بازنشسته صدا و سیما هستید، چطور در فدراسیون هاکی فعالیت می‌کنید؟! شفیع که انتظار این پاسخ را نداشت به کفاشیان گفت که برنامه ورزش و مردم خانه من است!

  رئیس فدراسیون فوتبال همچنین با اعلام بی خبری از نامه غلامرضا بهروان برای کناره گیری از سازمان لیگ تصریح کرد: من از این نامه خبر ندارم ولی به هر حال استعفا و انصراف یکی است. فعلا این شرایط هست تا مجمع برگزار شود.

  ” گفته می‌شود تاج به شما پیشنهاد و سفارش شده است و به همین خاطر به جای غلامرضا بهروان انتخاب شده است”. کفاشیان در بخش دیگری از صحبت‌هایش در این خصوص گفت: اگر هم تاج به من پیشنهاد کرده‌اند، دستشان درد نکند چون آدم خوبی را به ما معرفی کرده‌اند!

  وی در پاسخ به این سئوال که چرا تاج را با وجود ناراضایتی از او به خاطر لابی کردن علیه شما در سال‌های گذشته انتخاب کرده‌اید، تصریح کرد: من یادم نمی‌آید که گفته باشم نایب رئیس علیه رئیس لابی می‌کند. می‌توانم شهادت بدهم نایب رئیس علیه من لابی نکردند. ضمن اینکه من نگفتم کدام نایب رئیس چون فدراسیون سه نایب رئیس دارد!

  کفاشیان درباره احتمال انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون هم تاکید کرد: چه اشکالی دارد تاج رئیس فدراسیون شود؟ کاری که در ژاپن می‌شود این است که هر شخصی می‌خواهد رئیس فدراسیون شود یک مدت در پست نایب رئیس فعالیت می‌کند. قطعا آنهایی که در فوتبال واردتر هستند می‌توانند رای بیاورند.

  رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه معلوم نیست تا سه، چهار سال دیگر در فدراسیون باشد، یادآور شد: ما یک مجمع زودهنگام داریم. در مجمع آتی که تشکیل می‌شود این فضا را در اختیار کسانی که می‌توانند بهتر از ما کار کنند قرار می‌دهم تا سکان هدایت فوتبال را در دست بگیرد.

  کفاشیان در پاسخ به سئوال دیگری که چرا اینقدر خسته و بی انگیزه شده است، گفت: فوتبال نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان از رسانه ها تا وزارت ورزش و سایر ارگان‌ها دارد. بودجه ما بسیار کم است و هزینه‌ها سه، چهار برابر شده است. از سوی دیگر وقتی حمایتی نمی‌بینم احساس می‌کنم حضور من در این مقطع باعث این عدم حمایت شده است.

  وی ادامه داد: راضی نیستم به خاطر بودن من فوتبال افت کند. از سوی دیگر یکباره رفتن من هم درست نیست. به همین خاطر در مجمع بعدی این مسائل را مطرح می‌کنیم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

  “گم شدن رای کی‌روش در فیفا به ما ربطی نداشته است”. وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در این باره افزود: رای گیری انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان مخفیانه است و شاید کی‌روش رای خود را در صندوق انداخته و این صندوق گم شده است! در هر صورت من در جریان این موضوع نیستم و نمی‌دانم چطور این آرا گم شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.