• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » برخورد دوگانه با تروریسم در مالی و سوریه قابل درک نیست!
  کد خبر : 1707383

  برخورد دوگانه با تروریسم در مالی و سوریه قابل درک نیست!

  برخورد دوگانه با تروریسم در مالی و سوریه قابل درک نیست!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating: رئیس حزب توحید عربی لبنان با ابراز تعجب از برخورد دوگانه برخی کشورها در ارتباط با مسئله تروریسم اظهار داشت: مقابله با تروریسم در کشوری مانند مالی که منافع آنها را به خطر می‌اندازد و حمایت از تروریسم در…

  برخورد دوگانه با تروریسم در مالی و سوریه قابل درک نیست!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating:

  رئیس حزب توحید عربی لبنان با ابراز تعجب از برخورد دوگانه برخی کشورها در ارتباط با مسئله تروریسم اظهار داشت: مقابله با تروریسم در کشوری مانند مالی که منافع آنها را به خطر می‌اندازد و حمایت از تروریسم در سوریه که منافع آنها را تأمین می‌کند، قابل درک نیست. باید با مسئله تروریسم برخوردی واحد داشت و از حمایت‌های مالی و تسلیحاتی آنها اجتناب کرد.

  به گزارش ایران ویج از خبرگزاری مهر، غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران با وئام وهاب رئیس حزب توحید عربی لبنان ملاقات و در خصوص تحولات منطقه و لبنان گفتگو کرد.

  وئام وهاب در این ملاقات با اشاره به حمایت‌های کشورمان از دولت و ملت سوریه برای خروج از بحران کنونی اظهار داشت: طرح جمهوری اسلامی ایران برای حل بحران سوریه دربرگیرنده منافع ملت سوریه بوده و توقف درگیری‌ها توسط معارضه سوریه، گام مهمی برای حل بحران به شمار می‌رود.

  وی ضمن ابراز تعجب از برخورد دوگانه برخی کشورها در ارتباط با مسئله تروریسم اظهار داشت: مقابله با تروریسم در کشوری مانند مالی که منافع آنها را به خطر می‌اندازد و حمایت از تروریسم در سوریه که منافع آنها را تأمین می‌کند، قابل درک نیست. باید با مسئله تروریسم برخوردی واحد داشت و از حمایت‌های مالی و تسلیحاتی آنها اجتناب کرد.

  وی افزود: با قطع حمایت‌های مالی برخی کشورها از گروه‌های تروریستی در سوریه، بحران در این کشور خاتمه خواهد یافت.
  سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان نیز ضمن تشریح تلاش‌های کشورمان برای حل بحران سوریه اظهار داشت: درگیری‌های نظامی طی ماه‌های گذشته در سوریه نشان داده است اقدام نظامی هیچگونه فایده‌ای نداشته و راه حل سیاسی، تنها راه حل بحران به شمار می‌رود. اکنون اکثر کشورهای حامی معارضین سوری به این نتیجه رسیده‌اند که گفتگو تنها راه حل بحران سوریه است.

  رکن‌آبادی با اشاره به ملاقات‌های خود با شخصیت‌های مختلف سیاسی لبنان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در عمل ثابت کرده است با همه احزاب و گروه‌های لبنانی با نگاهی واحد و بر اساس اصول و ثوابت مشخص خود تعامل دارد و همواره تلاش نموده است تا وحدت و انسجام میان گروه‌های مختلف در مواجهه با رژیم غاصب صهیونیستی تقویت شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.