• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » 106 شرکت و فروشگاه عضو سازمان نظام صنفی رایانه استان قم هستند!
  کد خبر : 1707299

  106 شرکت و فروشگاه عضو سازمان نظام صنفی رایانه استان قم هستند!

  106 شرکت و فروشگاه عضو سازمان نظام صنفی رایانه استان قم هستند!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating: به گزارش ایران ویج، ˈسیدمحمدعلی اردهالیˈ چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران، گفت: در شش شال گذشته این صنف دارای 28 عضو شرکتی بوده که اکنون تعداد آنها به 38 عضو رسیده است. وی تعداد اعضای حقیقی و مشاور…

  106 شرکت و فروشگاه عضو سازمان نظام صنفی رایانه استان قم هستند!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating:

  به گزارش ایران ویج، ˈسیدمحمدعلی اردهالیˈ چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران، گفت: در شش شال گذشته این صنف دارای 28 عضو شرکتی بوده که اکنون تعداد آنها به 38 عضو رسیده است.

  وی تعداد اعضای حقیقی و مشاور را 45 نفر و اعضای فروشگاهای این صنف را در حال حاضر 33 فرشگاه اعلام کرد که در گذشته تنها 14 عضو حقیقی و 13 عضو فروشگاهی بوده است.

  وی خاطر نشان کرد: کلیه فعالان در این عرصه برای رشد فضای تخصصی در این زمینه باید عضو این نظام صنفی شوند چراکه ارایه هر گونه مشاوره های آی تی نیازمند تخصص است و فعالان در این عرصه نیز در معرض مشاوره قرار دارند.

  اردهالی از برگزاری دوره های آموزشی برای اعضای فروشگاهی خبر داد و گفت: این دوره ها برای ارتقاء سطح آگاهی افراد و ارایه مشاوره های تخصصی به مراجعه کنندگان برگزار می شود.

  وی یادآور شد: دوره های آموزشی حسابداری، قوانیت اداره کار، بیمه و تجارت از جمله دوره های آموزشی برای اعضای فروشگاهی این نظام صنفی است.

  وی در ادامه از برگزاری آزمون تخصصی مشاوران در مرکز آموزش و پژوهش استانداری قم در 29 دیماه امسال به صورت همزمان و سراسری خبر داد و گفت: افراد فعال در حوزه آی تی در سطح ادارات در این آزمون شرکت می کنند و مجوز مشاوره در این حوزه را دریافت می کنند.

  اردهالی در پایان به برخی مشکلات در این زمینه ها چون عدم هماهنگی اتحادیه خدمات رایانه، عدم هماهنگی فعالان صنفی، نبود بودجه، عدم حمایت سازمان های استان از این نظام صنفی و نبود روحیه مشارکت اشاره کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.