• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » رییس نظام صنفی رایانه ای کشور از اصفهان انتخاب شد!
  کد خبر : 1707280

  رییس نظام صنفی رایانه ای کشور از اصفهان انتخاب شد!

  رییس نظام صنفی رایانه ای کشور از اصفهان انتخاب شد!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating: به گزارش ایران ویج، در حکم دکتر ˈمحمود احمدی نژادˈ به ˈکاظم آیت‌اللهیˈ آمده است: ˈدر اجرای ماده 66 آیین نامه اجرایی مواد 2 و 17 قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای مصوب تیر 83 هیات وزیران و…

  رییس نظام صنفی رایانه ای کشور از اصفهان انتخاب شد!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating:

  به گزارش ایران ویج، در حکم دکتر ˈمحمود احمدی نژادˈ به ˈکاظم آیت‌اللهیˈ آمده است: ˈدر اجرای ماده 66 آیین نامه اجرایی مواد 2 و 17 قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای مصوب تیر 83 هیات وزیران و بنا به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور به موجب این حکم بعنوان رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور منصوب می شویدˈ.

  رییس جمهوری در این حکم برای رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، توفیق در انجام وظایف محوله و تحقق اهداف آن سازمان را از خدای متعال مسالت کرده است.

  دبیر نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان در این زمینه به ایرنا گفت: این برای نخستین بار است که رییس نظام صنفی رایانه ای کشور از استانی به غیر از تهران منصوب می شود.

  ˈمرتضی میرعظیمیˈ افزود: انتخاب رییس نظام صنفی رایانه ای کشور از اصفهان ، افتخاری برای جامعه فناوری اطلاعات این استان محسوب می شود.

  وی اظهار کرد: این سومین دوره است که رییس نظام صنفی رایانه ای کشور از سوی رییس جمهور منصوب می شود و در دو دوره گذشته روسای نظام صنفی کشور از تهران بودند.

  سازمان نظام صنفی رایانه­ای کشور با هدف تنظیم مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه­ ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم ­افزار از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.