• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » محکومیت یک اماراتی دارای همسر ایرانی به اتهام جاسوسی!
  کد خبر : 1707062

  محکومیت یک اماراتی دارای همسر ایرانی به اتهام جاسوسی!

  محکومیت یک اماراتی دارای همسر ایرانی به اتهام جاسوسی!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating: یک اماراتی دارای همسر ایرانی به دلیل جاسوسی به 7 سال زندان محکوم شد. به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه، دادگاهی در ابوظبی یک شهروند اماراتی که با یک زن ایرانی ازدواج کرده است، به جرم جاسوسی برای…

  محکومیت یک اماراتی دارای همسر ایرانی به اتهام جاسوسی!Reviewed by Farnaz on Jan 18Rating:
  یک اماراتی دارای همسر ایرانی به دلیل جاسوسی به 7 سال زندان محکوم شد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه، دادگاهی در ابوظبی یک شهروند اماراتی که با یک زن ایرانی ازدواج کرده است، به جرم جاسوسی برای یک کشور خارجی به هفت سال زندان محکوم شده است.

  خبرگزاری رسمی امارات (وام) با گزارش این خبر اضافه کرد: دادگاه عالی، “سالم موسی فیروز خمیس” شهروند اماراتی را به اتهام ارتباط پنهانی با کشور خارجی به هفت سال زندان محکوم شده است. نام این کشور ، اعلام نشده است.

  وام افزود: متهم در بازجویی ها به اتهامات علیه خود اعتراف کرده است. او با دو نفر از کنسولگری یک کشور خارجی در سال 2008 دیدار کرد تا به او در زمینه مسئله ای مربوط به همسر ایرانی اش کمک کنند.

  این منبع ادامه داد: پس از چند دیدار با این 2 نفر، آنها از متهم خواستند در مقابل دریافت پول اطلاعاتی را درباره نیروهای مسلح امارات ارائه کند. متهم بازنشسته نیروهای مسلح امارات است.

  ایران و امارات گرچه همکاری بسیاری بالایی در زمینه بازرگانی دارند اما بر سرموضوع جزایر سه گانه ، روابط پرتنش سیاسی را تجربه می کنند.

  امارات مدعی مالکیت بر جزایر سه گانه ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک در خلیج فارس است اما ایران این ادعا را به صورت کامل رد می کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.