• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » گواردیولا با بایرن 3 ساله بست / مراسم تحلیف گواردیولا با سخنرانی وی به زبان آلمانی
  کد خبر : 1706341

  گواردیولا با بایرن 3 ساله بست / مراسم تحلیف گواردیولا با سخنرانی وی به زبان آلمانی

  گواردیولا با بایرن 3 ساله بست / مراسم تحلیف گواردیولا با سخنرانی وی به زبان آلمانی Reviewed by Farnaz on Jan 17Rating: در حالی شب گذشته خبر پیوستن گواردیولا به بایرن مونیخ تایید شد که سیتی با پول شیوخ عرب و چلسی با مالک قدرتمند خود آبراموویچ نتوانستند او را راضی کنند  . شاید بتوان…

  گواردیولا با بایرن 3 ساله بست / مراسم تحلیف گواردیولا با سخنرانی وی به زبان آلمانی Reviewed by Farnaz on Jan 17Rating:

  گواردیولا

  در حالی شب گذشته خبر پیوستن گواردیولا به بایرن مونیخ تایید شد که سیتی با پول شیوخ عرب و چلسی با مالک قدرتمند خود آبراموویچ نتوانستند او را راضی کنند  .

  شاید بتوان اینگونه توجیح کرد که گواردیولا خواهان آرامش شخصی و آرامش تیمیست. درمونیخ کنار او شخصیت های بزرگ فوتبال جهان از جمله فرانتس بکن باوئر، ماتیاس سامر، کارل هاینس رومنیگه و الی هوینس حضور دارند و این مدیران بزرگ درس و زبان فوتبال را میفهمند ولی در تیم های مانند چلسی و سیتی گواردیولا باید با پولدارهای روس و عرب که فوتبال را سالن نمایش و خود خواهی خود میدانند کار می کرد. گواردیولا میتواند فلسفه خود را در کمال آرامش در مونیخ اجرا کند.در آکادمی مونیخ بازیکنان 17 و18 ساله با کیفیتی هستند که مونیخ میخواهد انها را فرم بدهد و گواردیولا نشان داده است که دید بی نظیری به بازیکنان جوان و خلاق دارد.

  گواردیولا

  گواردیولا اعلام کرده بود که تا زمانیکه هاینکس رسما اعلام نکند که نمی خواهد مربی مونیخ بماند حاضر نیست که وارد مذاکره شود. گواردیولا احترام به شخصیت انسانی را لازمه کار مربیگری میداند و درک همدیگر را فلسفه زندگی خود میداند. او هفته آینده در آلمان یک کنفرانس مطبوعاتی داشته و مجددا به نیویورک بر میگردد .

   

  گواردیولا

  مونیخ حال و هوای خوبی دارد باشگاه بایرن مدت ها پیش رضایت پپ گواردیولا را جلب کرده بود و خبری شگفت انگیز تر از بمب روز گذشته، مراسم تحلیف گورادیولا با سخنرانی وی به زبان آلمانی خواهد بود.

  خوزه ماریا اوربیتگ مدیر برنامه های گواردیولا نکات جالبی را پس از نهایی شدن قرارداد با بایرن فاش کرد

  وی گفت : پپ بایرن را انتخاب کرد چون بزرگترین پروژه ی ورزشی او بود مطمئنن باشگاه بایرن بیشترین مبلغ پیشنهادی را ارائه نکرده بود و انتخاب ما بر اساس معیارهای ورزشی انجام شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.